Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Saolun kuşlar iyiyim merak etmeyin beni bugün kotu basladi ama.çok güzel bitti.. Şuanda eve geldim ilk fırsatta sizi merak ettim girmeden yapamiorum artik..

Bu arada tavsiyem darlandiginz zaman üzüldüğünü zaman insanlardan kacmayin evde oturmak uzulmek yerine atin kendinizi disari..
Ben bugün cikmasaydim belki bu kadar iyi olmayacaktimm.. Bundan sonra stressiz bi hayat ins. Herşey kendi elimizde unutmayalimm önce begin sagligi beden sagligi..ve ne kadar saglili olursak o kadar iyi oluru her konuda.. Herşey GÖNLÜNÜZCE olsun..

Ve bu arada disardayken çok islak hissettim kendimi tamam dedim adet oldum eve geldim.hicbisi yok agrim bile yok.üstelik o islaklik akintiymis oldukça fazla..ve goguslerimin ucundaki renkli bolum çok büyüdü ilk defa görüyorum boyle birseyi kendimde dua edin hayirliai olsun hakkında illa bebek olsun demiyorum hayirlisi neyse o olsunn benim.ve herkes icinn
Allahımmmmm hadi inşallah hayırlısıyla! :)

Ben de bu cuma dr a gideceğim yumurtam yeterli büyüklüğe geldiyse ayın 22 sinde ilk aşılamamı yaptıracağım... Dr um bu da olmazsa tüp bebek tedavisine başlamalısın dedi... Maddi açıdan onu yaptıramayabiliriz diyemedim tabi tamam dedim sadece...
Aşılamayı da en azından denemiş olayım istiyorum vakit hızla akıp gidiyor... Ve ben her ay o cümleyi duymaktan korkarak dr a gitmek istemiyorum "artık yumurtlaman yok" cümlesini... :( Allahım yardım etsin ne olur rabbim!

İnş canimmm..
Ama ben galiba adet olucamm..
Hoş onu bile olamamaktan korkuorummm.
Gecen ay çok az oldum normalde öyle değildi..
Adet günü TSH yuksek cikinca test yapmak istedim gebelikte yükselmişti kimyasal da.ama cikmadi.ve 2 gündür leke var. Yerleşme kanamasi silindikce gelirmiş hep ara ara bazense yok ama olup bi kaç defa.

Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.. Şuan umutlanmak istemiyorum. Cumartesi sabah gidicem hayirlisi olsun. Menepoz olaylari takilio kafama umarim öyle birseye yol almiodurumm :(((

Selam kızlar ben hala olmadim adet lekem falanda gelmedi c.tesi günü test yapacam bakalım nasip göğüslerim baya şişti ağrıyor bu sabah biraz midem bulandi çok uyuyorum inşallah hamileliktendir Rabbim hayırlısni versin inşallah.

İnş canimmm..
Adet günü TSH yuksek cikinca test yapmak istedim gebelikte yükselmişti kimyasal da.ama cikmadi.ve 2 gündür leke var. Yerleşme kanamasi silindikce gelirmiş hep ara ara bazense yok ama olup bi kaç defa.

Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.. Şuan umutlanmak istemiyorum. Cumartesi sabah gidicem hayirlisi olsun. Menepoz olaylari takilio kafama umarim öyle birseye yol almiodurumm :(((
Allah korusun canım kötü düşünme olumlu düşün dr git hayırlı haberlerini bekliyoruz

İnş canimmm..

Aklına hiç getirme bence öyle bir şey daha yaşın menapoz için çokk erken... Biliyorsun benim yaşım 38 ve erken menapoz bulgularım var yine de Allaha şükür daha girmedim, sen lütfen böyle bir şeye takma kafanı hiç sanmıyorum senin adına... Bebek için kullandığımız ilaçlar yöntemler tedaviler vs derken vücudun dengesinin şaşıyor olması ve alıştığımızdan farklı tepkiler vermesi çok normal... Umarım yanılmıyorumdur ve herşey yolundadır canım.. Cumartesi olsada bir önce içimi rahatlatsan... :)

Yasadiklarimi bi bilsen bu kadar olumlu gozukuyorum ama su 3-4 yil eskisi gibi olmadim hic annemin hastaligiyla eski beni gomdummm..o günden sonra başka biri oldumm ve herşey üst üste geldi hayatimda bu beni korkutuyor stres skntim bi şekilde cikacak ama umarim bu olmaz.. Rabbim büyük inş hayirlisini nasip etsin.. Şükürler olsun bugunumuze çok zor zamanların ardından bugunleride gördüm bugunum su durumlarima bile şükürler olsun.. Kafami yastiga rahat koyuyorum uyuyorum uyuyabiliyorumm...

Sevdiklerim iyi.. Kaybetme.korkum olsa da o günden beri çok şükür herşey yolunda...içim daha rahat..

Geri