Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Benim görumcem var adet düzensizligi için dr gitti ve yumurtalıklarin tembel olduğunu öğrendi ilaç kullanıyor ve daha bekar ama yaşı biraz var 33 yaşında tembel yumurta tedavisi görüp sonuç alan var mı acaba yada tanıdığız

Annem iyi allaha şükürler olsun.. Bende geçtim o asamalardan şuan kanser değilim ama riskin.var 6 ayda bir kontrol olucam.ama şuan iyi görünümlü hayirlisi rabbimden.. Biz çok şeyler atlattik.. Rabbim.herkesin yardimcisi olsun.. Simav hepsi gelip gecti.. Rabbim.beterinden korusun ins.

Bilmiyorum canimm ama yumurtayla ilgili ilaç uygulamalarıyla ilgili bir suru yazilar vardi öyle.denk.gelmistimm. Rabbim şifa versin herkese.evlilik dusunmuomu.sonuçta 20 ve 35 yas arasi dogurganlik.yaşi

Annem iyi allaha şükürler olsun.. Bende geçtim o asamalardan şuan kanser değilim ama riskin.var 6 ayda bir kontrol olucam.ama şuan iyi görünümlü hayirlisi rabbimden.. Biz çok şeyler atlattik.. Rabbim.herkesin yardimcisi olsun.. Simav hepsi gelip gecti.. Rabbim.beterinden korusun ins.
Amin canım amin bende de kis vardı 2 tane biri büyük diğeri küçük dr gittim biri kayboldu diğeri küçüldü ilaç kullandım daha da gitmedim ben bunun için çok ağlamıştim çocuğum olmaz diye bunları geçiyorum bende çok stres yaşadım üzüldüm anca topladım kendimi eşim sayesinde sende stres. Yapma canım olur mu kontrollerini de aksatma

Bilmiyorum canimm ama yumurtayla ilgili ilaç uygulamalarıyla ilgili bir suru yazilar vardi öyle.denk.gelmistimm. Rabbim şifa versin herkese.evlilik dusunmuomu.sonuçta 20 ve 35 yas arasi dogurganlik.yaşi
Yani düşündüğü biri vardı vefat etti. Bi buçuk yıl önce çok üzüldü sonra bu hastalığı çıktı sanırım şimdi hayatında. Kimse yok

Zaten dr demişti eğer varsa biri hayatında hemen evlen yumurta sayın çok düşük tembel ayrıca falan demişti ama şimdi sadece ilaç kullanıyordu. En son hala kullanıyor mu bilmiyorum ama dr da gitmiyor

İlaclarimi iciorum. Özellikle buraya yaziyim tiroit.hastasi olan arklarimda okur inş. Kafaniza gore sakin ilacinizi birakmayin tiroit olayi önemli bir olay sirf bebek için değil kendi vucudunuz için sagliginiz için.. Hipotiroit.hastasiyimm ilaçla.normale.donduğu.zaman tiroit hormonum vücudunda normale donuyor. Hipo tiroit hastalarinin normal dişina cikmasi hormonun 1. Kalp.atisi yavaslio 2.organlariniz daha yavas calisio 3 bagirsaklariniz yavaslio 4 nefesiniz zorlasio vs vs daha çok şey var öncelikle iyi olmak.için calisin sonra bebek.. Bebek derken yine benim.sapitti TSH yükseldi artik.sagligima bakicam inş benim önce yi olmam gerekli bebek de saglikli olusabilsinn içimde..

Geri