Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Aslında 3 gündür kasiklarimda agri var ve akinti var esnek uzayan 3 gündür geliyor

Ben adetini yanlış söyledim ona göre eve geldim doğrusuna göre ün vermiş şaşırdım bende acaba dedim ultrasyonda yumurtlama günümü hesapladı ondan senden bilgi aldım ... Klomen kullanan kişilerde yumurtlama sancısı olurmuş öyle duydum inş bu at iyi sonuç alırız canım ya

Evet benimki de 200 mg ama 15 li kutu olduğunu ilk kez senden duydum... Ben 14 gün bıyunca kullanacağım.. Progesteron hormonu cinsiyet için rol oynayan bir hormon değil sadece , hem zaten yumurta ile sperm buluşup döllendiği anda aslında zaten cinsiyeti dahil bebeğin kaşı gözü saçı boyu huyu vs herşey o anda hücreler tarafından çoktan kararlaştırılmış oluyor.. İnternette araştırıp National Geographic videolarını seyredip oluşum animasyonlarını inceleyebilirsin :)
Ayrıca her ilacın her kişiye aynı dozda kullanılması zaten mümkün değil, kişisel durum, yaş, deneme sürecin ve bu deneme sürecinde uygulanan yöntemlerin hepsi kullandığımız ilaçların şekli ve dozunu değiştiriyor hali ile.. Klomen de yumurtlamayı uyarıcı ve progesteron desteği içeren bir ilaç o yüzden ilk kullanımdaki normal dozu günde 1 kere olmak üzere 5 tane... Eğer bu tedavi cevap vermezse farklı doz, ya da farklı ilaç kullanılacaktır... Gönlünü ferah tut... Ayrıca dr lar konusunda bende çok rahatsızım çünkü hepsi diyemem ama çoğu bize ne yazık ki müşteri gibi bakıyor, elini verince kolunu da alana kadar uğraşıyor çoğu... O yüzden lütfen araştırmacı ol, aklına takılan herşeyi araştır, öğren, dr una sorular sor, elinden geliyorsa başka bir dr a danış... Nihayetinde onlara güvenmek zorundayız ama sen ne kadar çok şey öğrenirsen ve bunlarla dr unu sorgularsan o kadar seni para makinesi gibi görmelerini engellersin.. Tecrübeyle sabittir ;)

Canim ben Yurd disindayim, burda ozel bir infertilite merkezindeyim yani asilama tup bebek vs sadece bunlar için ayrilmis bir bolum.
Canim Bugün ilk defa sabah bir adet klomen ictim ve gün boyu basim agirdi ve hala agriyor catliycak kadar. Ve Bugün asiri duygusal oldum. Esimden ilgi bekledim, ama oda isten yorgun geldi, beni bile gormedi yuzu, biraz tv izledi sonra gitti yatti. Ve simdi o kadar morelim bozuldu ki aglamak istiyorum.
Acaba diyorum bunlar ilacin yan etkileri olabilirmi ? Sen kullandiysan, veya belki bebetoo bilir ?
Dr saçimi pek sansim olmadi. Burda merkeze gidiyorsun Dosya aciyorlar ve artik Hangi dr denk gelirse. Ama dr iyi Tecrubeli gorunuyor. Her gittigimde morelimi duzeltip oyle gonderiyor.
Verdigin Cvp için Sagol canim...

Canim ben Yurd disindayim, burda ozel bir infertilite merkezindeyim yani asilama tup bebek vs sadece bunlar için ayrilmis bir bolum.
Canim Bugün ilk defa sabah bir adet klomen ictim ve gün boyu basim agirdi ve hala agriyor catliycak kadar. Ve Bugün asiri duygusal oldum. Esimden ilgi bekledim, ama oda isten yorgun geldi, beni bile gormedi yuzu, biraz tv izledi sonra gitti yatti. Ve simdi o kadar morelim bozuldu ki aglamak istiyorum.
Acaba diyorum bunlar ilacin yan etkileri olabilirmi ? Sen kullandiysan, veya belki bebetoo bilir ?
Dr saçimi pek sansim olmadi. Burda merkeze gidiyorsun Dosya aciyorlar ve artik Hangi dr denk gelirse. Ama dr iyi Tecrubeli gorunuyor. Her gittigimde morelimi duzeltip oyle gonderiyor.
Verdigin Cvp için Sagol canim...
Evet ilaç yapabilir sanirim canim. Çünkü son ilaclari içerken çok bunaldimm durduk yere canim azima gelmiş gibi oluodu sebepsizce hicbisi yokken.. Belki sendede duygusallık oluşmuştur.hoş duygasili zaten de bazen hormonlar yükselince sanirim tavan yapio bizlerde hahaha

Miracim günün mu geçti kizlar hep biz sirayla bekledim. Bu ayda inş tek tek hamile haberleri aliriz.. Bizlerin ayi olsun inş bu ay :)
Evet ilaç yapabilir sanirim canim. Çünkü son ilaclari içerken çok bunaldimm durduk yere canim azima gelmiş gibi oluodu sebepsizce hicbisi yokken.. Belki sendede duygusallık oluşmuştur.hoş duygasili zaten de bazen hormonlar yükselince sanirim tavan yapio bizlerde hahaha

Valla aksamdan beri Esime tavir yapiyorum. Tek istedigim on dkk da olsa benimle muhabbet etmesi

Geri