Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kozlar erkeklerin dagasinda var canimm maalesef gelince seni bi öperler sarilirlar sonra üstlerini değiştirdikleri gibi kumandayla sarilirlar ve pür dikkat izlerler.sende bekleki ilgi sevgi. Sen yanascan sen sorucan. Bizim gibi değiller maalesef üzülme o yüzden canimm.. Protestan bas dönmesi yapio ablam içerken hamileyken çok rahatsız edildi bulantida yapiodu anlamda.. Ben klomende biraz bunalima girmiş gibi oldum son ilaçlarda oda geçti. Zaten yan etkilerinde de yaziyor olabiliomus ama uzun sürmedi geçti.yada ben o aralar PSK olarak da öyle olmuş olabilirim:)..kizlar 3 gündür klasik agrim vardi simdi yok gibi bakalim hayirlisi

Canim Hayirlisi allah dan. Dusunmemeye calis. Baska seyler ile mesgul ol. Cok umutlanma çünku sonra uzulursun. Insaallah hamile sindir hayirlisiyla.

Canim şuandan zaten sterese giremem daha çok var ama.insan merak etmioyorda değil acaba içerde neler oluyor diye :)
Daha zamanim var.. Umuda gelince nefes aldigimi surece umut tükenmez.hayirliai olsun inş hepimiz hakkimda . tek tek yazariz inş bu ay hayirli gelsin bizlere inş.

Canim şuandan zaten sterese giremem daha çok var ama.insan merak etmioyorda değil acaba içerde neler oluyor diye :)
Daha zamanim var.. Umuda gelince nefes aldigimi surece umut tükenmez.hayirliai olsun inş hepimiz hakkimda . tek tek yazariz inş bu ay hayirli gelsin bizlere inş.

Tabii hz allah dan hiç bir zaman umut kesilmez. Hayirlisi insaallah Napalim bizde zamanimizi bekliycez. Insaallah çok yakindir bizim için de vuslat.

Arkadaslar kaç kisiyiz burda Hadi parmak kaldirin Bakim !
Kaç kisiyiz onemli günler ve onemli bir Ay gecirenler ?
Ben klomen aliyorum Bugün ikinci günüm. Hersey yolunda giderse bu ay asilama olucam.....
Hadi hayirlisi !
Cok heycanli yim !
Allahim yardimcimiz olsun hepimizin !

geçen bende durduk yere ağladım eşim geldi ne oldu felan dedi ama sebebyok diye kizdi

Sabah iki ayri dr à gittim, Esime soylemedim çünkü benimle aksam konusma isteginde bulunmadi bile. Bana bes dkk ilgi gosterseydi bende Ona Bugünki planlarimi anlaticaktim. Bugun de evi aramis yokum diye cep aramisti dr daydim Cvp veremedim. Msjla soruyo nerdesin diye. Eve geldim Simdi dedim. O kadar. Boyle ilgisiz olmasi beni sinir ediyo ya. Kurtlarin vadisi kadar ilgi goremiyorum ! Bi gun su tv yi kircam o olcak.

Sabah iki ayri dr à gittim, Esime soylemedim çünkü benimle aksam konusma isteginde bulunmadi bile. Bana bes dkk ilgi gosterseydi bende Ona Bugünki planlarimi anlaticaktim. Bugun de evi aramis yokum diye cep aramisti dr daydim Cvp veremedim. Msjla soruyo nerdesin diye. Eve geldim Simdi dedim. O kadar. Boyle ilgisiz olmasi beni sinir ediyo ya. Kurtlarin vadisi kadar ilgi goremiyorum ! Bi gun su tv yi kircam o olcak.
canım karşına al konuş neden böyle yapıyorsun die mesela ben diyorum bana ilgi göster bak zor günlerim bunlar benim diye sana küssem de beni anla felan diye o da diyor ki ben zaten herşeyin farkındayım sen demesende biliyorum diye hergün gelir karnima sarılır öper bebeğimiz var diyo sakin kendini yorma ağır kaldirma ne olur ne olmaz diye ha bazen kavga ediyoruz tabi ama geçiyor hemen biz 20.04 de evlendik şimdilik iyiyiz yaa

Geri