Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ben pazar günü regl oldum sanırım stres yapıp gecikmesine sebep oldum ya da havalardan gecikti.Bugün 3.günüm kısacası bu ay da maalesef hamile değilmişim.:(

bugun hamile olduğumu öğrendim.cok mutluyumcünkü beklemiyordum.3,5 yıldır olmuyordu korunmuyordukta.dfoktora gittik haziranda tüp bebek dedi.ben yaptırmak istemedim.15 günüm geçti bugun dayanamadım test yaptım hamileyim.bu siteye girip cok faydalandım bilgilerden.bendeki hamilelik belirtileri söyleydi. uyku ,ara ara bulantı ,göğüslerde şişlik,kirpiklerin çapraz durması,adetime yakın 3 gün süreyle 1-2 damla kahverengi leke,bacak ağrısı bu en kötüsü bacaklarım ağrıdığında mutfakta bulaşık yıkıyordum bir anda yerde buldum kendimi.böyle işte allah herkese nasip etsin

bugun hamile olduğumu öğrendim.cok mutluyumcünkü beklemiyordum.3,5 yıldır olmuyordu korunmuyordukta.dfoktora gittik haziranda tüp bebek dedi.ben yaptırmak istemedim.15 günüm geçti bugun dayanamadım test yaptım hamileyim.bu siteye girip cok faydalandım bilgilerden.bendeki hamilelik belirtileri söyleydi. uyku ,ara ara bulantı ,göğüslerde şişlik,kirpiklerin çapraz durması,adetime yakın 3 gün süreyle 1-2 damla kahverengi leke,bacak ağrısı bu en kötüsü bacaklarım ağrıdığında mutfakta bulaşık yıkıyordum bir anda yerde buldum kendimi.böyle işte allah herkese nasip etsin
hoşgeldin ayşecim ve bebişin hayırlı olsun.uzun bi aradan sonra hamile olduğunu öğrenmen çok güzel.allah bebeğini kucağına alacağın günleride nasip etsin tabi banada bende yeni hamişim.........:ehi:

hayırlı olsun sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallah.

badecim üzülme bu ay gelmedi ama bir daha ki ay gelir bebişlerimiz. tam gaz çalışmalara devam et bide sakın stres yapma. bununda bir hayrı vardır mutlaka :)
hakkımızda hayırlısı olsun ya bende bu ay pek umutlu degilm sartlandırmıyorum kendimi ne belirti olursa olsun kesinlikle acaba demiyorum yaa cünkü gecen ay bütün belirtleri yasadım ve hayal kırıklıgı oldu bu cok fena bi duygu hayırlısı ne zamansa o zaman olsun...ööpüldünüz meleklerr..:m.c:

allahım sayırlı saglıklı bi aseklide kucagına almak nasip etsin cnm cok sevindim darısı isteyenlerin basınabebisim

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza <LINKZ id=linkz0><NOBR>katılma</NOBR></LINKZ> gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..<!-- google_ad_section_end -->

kızlar selam
bi konuda danışıcaktım
tam yumurtlama dönemimde 1 kere korunmadan ilişkiye girdik. 6 aylık evliyim ilk kez korunmadık. ilişkiden sonra ayaklarımı yukarı diktim yarım saat bekledim öyle.2 gün sonra aşırı kasık ağrım başladı. ve karnımda deli giib gaz gibi bişe oldu.adetim dün olması gerekliydi ama olmadı. bugünde 1 damla varla yok arası kan gelmiş çoook açık pembe.test yaptım idrarda negatif cıktı. sizce hamilemiyim ???

Geri