Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Amin canım:sobe:.narağacı dua edicek.onun duası da kabul olur.ben bi de istanbulda görünücem doktora.hayırlısı olsun.bi doktora daha görünmekte fayda var sanırım
Kızlar hepiniz için dua ediyorum inanın! Allahım inşallah sizinde güzel haberinizi okumamı nasip eder burada!! Ama lütfen morelinizi bozmayın kısmet nezaman ise ozaman oluyor!

selam herkese uzun zamandır yoktum memlekete gitmistim ha bu arada 4 ay oldu halen tık yok hamis degilim yani pufff:(ama bende düsünmüyorum hayırlı ne zamansa o zaman olsun ins okudugum kadarıla bayagı kişi hamile hayırlısyla kucagınıza almak nasip etsin Allahımmmm....
Teşekkür ederim beyazgül, darısı başına inşallah! ümit kesmek yok çalışmaya devam sabır sabır :zonked: Allahım sizede nasip edecek inşallah!!

ins canım ins sizin ilk bebek mi:)benim bir kızım var bir daha istiyoruz hayırlısıyla ins olur...
Evet tatlım ilk bebek ilk heyecan!!! Ahhh Ahhhhh Sağlıkla bi kucağıma alsam çok heyecanlanıyorum!!! Benimde gönlüm kızda darısı başıma inşallah! Sağlıklı hayırlı evladım olsunda allahım ne nasip etttiyse ister kız olsun ister erkek olsun..... İnşallah allah sanada tekrar nasip eder, mutluluğuna mutluluk katar inşallah şekerim!

Evet tatlım ilk bebek ilk heyecan!!! Ahhh Ahhhhh Sağlıkla bi kucağıma alsam çok heyecanlanıyorum!!! Benimde gönlüm kızda darısı başıma inşallah! Sağlıklı hayırlı evladım olsunda allahım ne nasip etttiyse ister kız olsun ister erkek olsun..... İnşallah allah sanada tekrar nasip eder, mutluluğuna mutluluk katar inşallah şekerim!
kesinlikle cnm bende öle düsnüyorum Allahım ins en yakın zamanda nasip eder sana ve tüm isteyenlere cok güzel bir duygu bu duyguyu yasadıktan sonra ben hiç yasamamısım taki anne olana kadar diceksin hayırlsı olsun ins...

mrh canım evet memlketteydim:(yani rizede) :) yeni geldim sen nasılsın ben bildigin gibi valla canım düsünmüyorum ama hayırlısıyla olursa olur diyorum artık düsünmek istemıyorum ..buna kaldık artık:). :leylek:leylek
mrb canım bizde iyi olmaya çalışıyoruz meleğimle. benim meleğim hiç beklemediğim bi zamanda geldi ve 7 haftalık bile oldu teyzesi darısı sizin başınıza inşallah senin 2. meleğinde biran önce gelir seni fazla bekletmez inşallah. dualarım sizinleyupis:erkek bebe::cheer2::pasi::yumurta:
11 ekimde meleğimin kalp atışlarını duycaz inşallah vakit geçmek bilmiyor harika bir duyguymuş. bir an önce sende tekrar yaşarsın inşallah. ama bi şey öğrendim işin sırrı stres yapmamaktaymış. .. darısı tüm isteyenlere inşallah....ohyandan:deli::6::6:

Geri