Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

slm arkadaşlar nette gebelik belirtileri araştırması yaparken gördüm burayı ve bende size sorayım dedim...daha 1 aylık evliyim ve geciktirici hap kullandım evlendiğimde reglim 24 eylülde oldu normalde 15inde olacaktı.ilk gün korunmadık ama şuan korunuyoruz...sizce ilk gün gebe kalmış olabilir miyim??daha günüm geçmedi ama mide bulantısı baş dönmesi kasıkta seğirme halsizlik uyku oluyor şuan eczaneden test aldım negatifti ve bugün annemin zoru ile kan testi yaptırdım yine negatif ama annem ısrarla var bişeyler diyor kaç yıllık kızımsın hiç kırmızı et yemeyen biriyken şimdi canın et istiyo sürekli et yiyorsun diyo...sizce ne olabilir bana yardım edin ltfn:( kan testi negatif diyo yanılma olabilir mi acaba

cANIM KAN TESTİNDE YANILMA OLMUYOR DİYE BİLİYORUM BEN. AMA YİNE DE NEGATİF SONUÇLARDA EĞER ADET GECİKMESİ VAR İSE VE DEVAM EDİYOR İSE 1 HAFTA SONRA YENİDEN TEST YAPILMASI GEREKİYOR SANIRIM. ALLAH(C.C.) GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH. (GÖKKUŞAĞI)

ben 17 yaşındayım erkek arkadaşmla bir hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama hamilelik gerektirecek bir durum olmadı ilişkiye girmeden 5 gün önce adet görmem gerekiyordu hala görmedim :( sabahları mide bulantısı görüyorum ve bir kere de sarı su istifar ettim :( korkuyorum lütfen yardım edin :(

ben 17 yaşındayım erkek arkadaşmla bir hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama hamilelik gerektirecek bir durum olmadı ilişkiye girmeden 5 gün önce adet görmem gerekiyordu hala görmedim :( sabahları mide bulantısı görüyorum ve bir kere de sarı su istifar ettim :( korkuyorum lütfen yardım edin :(

cANIM KAN TESTİNDE YANILMA OLMUYOR DİYE BİLİYORUM BEN. AMA YİNE DE NEGATİF SONUÇLARDA EĞER ADET GECİKMESİ VAR İSE VE DEVAM EDİYOR İSE 1 HAFTA SONRA YENİDEN TEST YAPILMASI GEREKİYOR SANIRIM. ALLAH(C.C.) GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH. (GÖKKUŞAĞI)

Merhaba melekler.Bende yaklaşık bir hafta evvel yazmıştım sizlere. Tüm gebelik belirtilerine rağmen doktora gittim, kan testi yaptı ve negatifti. Kan testi yaptırdıktan 5-6 gün sonra idrar testi yaptım ve çift çizgiyi gördüm. Önce inanamadım. 3 tane yaptım ama hepsi pozitif çıktı. Reglim 1 gün geçikti.Regl olacakmışım gibi ağrılarım var.Anlayamadım. Acaba hamile miyim? Henüz doktora gitmedim, kan testi yaptırmaya da korkuyorum. Birkaç gün daha beklemek istiyorum. İdrar testi pozitif çıkarsa yanılma payı çok düşük diyorlar. İlk bebeğim olacak ve ben hiçbirşey bilmiyorum.Lütfen yardım edin

Merhaba melekler.Bende yaklaşık bir hafta evvel yazmıştım sizlere. Tüm gebelik belirtilerine rağmen doktora gittim, kan testi yaptı ve negatifti. Kan testi yaptırdıktan 5-6 gün sonra idrar testi yaptım ve çift çizgiyi gördüm. Önce inanamadım. 3 tane yaptım ama hepsi pozitif çıktı. Reglim 1 gün geçikti.Regl olacakmışım gibi ağrılarım var.Anlayamadım. Acaba hamile miyim? Henüz doktora gitmedim, kan testi yaptırmaya da korkuyorum. Birkaç gün daha beklemek istiyorum. İdrar testi pozitif çıkarsa yanılma payı çok düşük diyorlar. İlk bebeğim olacak ve ben hiçbirşey bilmiyorum.Lütfen yardım edin
canım anlaşılan kan seviyen düşük olduğu için çıkmamış kan testinde idrarda yanılma payı çok düşük hele de üst üste o kadar test yaptıysan ortada yanılacak bişey olmadığını söyleyebilirim merak etme reglin gecikmeye devam eder testler pozitifse hafta sonu geçsin bi dr.a git istersen vajinal muayeneyle keseyi bi kontrol etsin bakalım sonradan bi sıkıntı olmasın allah gönlüne göre versin şimdiden tebrikler...

canım anlaşılan kan seviyen düşük olduğu için çıkmamış kan testinde idrarda yanılma payı çok düşük hele de üst üste o kadar test yaptıysan ortada yanılacak bişey olmadığını söyleyebilirim merak etme reglin gecikmeye devam eder testler pozitifse hafta sonu geçsin bi dr.a git istersen vajinal muayeneyle keseyi bi kontrol etsin bakalım sonradan bi sıkıntı olmasın allah gönlüne göre versin şimdiden tebrikler...

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Çok anlatılması tarifsiz duygular yaşıyorum. Doktorumu aradım az evvel durumu anlattım. Kan testinin 21 günden evvel çıkamayacağını söyledi. İdrarda çıkıyorsa yanılma payı düşüktür dedi. Pazartesi tekrar kan tahlili yapacak bakalım. Ama kasıklarımda ve belimde ağrım var, birde beyaz akıntım var. Netleştiği zaman tüm belirtilerimi yazıp paylaşacağım diğer arkadaşlarla. Sevgiler...

kızlar adetimin üzerinden 2gün geçti hala yok..önceden adet öncesi leke olurdu hala o da yok.halsizlik uyku isteği iştah kasık ağrısı devam ediyor acaba test yanıldı da ben hamile miyim yoksa:)inş öyledir:)misafir melekcim sen kan testini adet gününden önce mi yapmıştın cnm bilgi verirsen çok sevinirim galiba seninle aynı durumu yaşıyoruz şuan:(

kızlar adetimin üzerinden 2gün geçti hala yok..önceden adet öncesi leke olurdu hala o da yok.halsizlik uyku isteği iştah kasık ağrısı devam ediyor acaba test yanıldı da ben hamile miyim yoksa:)inş öyledir:)misafir melekcim sen kan testini adet gününden önce mi yapmıştın cnm bilgi verirsen çok sevinirim galiba seninle aynı durumu yaşıyoruz şuan:(

Merhaba Beriacım
Ben adet gününden 1 hafta evvel yaptırdığımda negatif çıktı. Değer 1 den küçüktü. Kan testinden 5 gün kadar sonra idrar testi yaptım ve pozitif çıktı. Hatta emin olamayıp 4-5 tane yaptım hepsi pozitif çıktı. Şu anda adetim 2 gün geçti, kasık ağrılarım bel ağrılarım devam ediyor. Sanki adet olacakmışım gibi. Uykuyu hiç sorma dünya yıkılsa umrumda değil gibi sürekli yatmak istiyorum. Bugün tekrar kan testi yaptırdım. Değer 370 çıktı. Yani bu değere göre ve araştırmalarıma göre hamileyim. Kadın doğuma gitmedim henüz ve acildeki doktor negatif olmadığını söyledi sonucun. Inanamıyorum hala. 1 haftada o kadar çok şey değişiyorki. Günün geçtiyse mutlaka test yap canım. İdrar testi 10 gün geçmeden çıkmaz derler ama benim adetimden önce çıktı. Herşey gönlünce olsun,hayırlı haberlerle yaz inşallah

kızlar bizde1 yıldır deniyoruz hiçbir problem bulamıyorlar dr lar ama olmuyor artık çok moralim bozuk.adet olmama 4 gün kaldı ultra erken gebelik testinden aldım bunu deneyen var mı kızlar .sonuç negatif çıktı ama inanmak istemiyorum belkide ondan soruyorum :(:training1:

hala hasta olmadım test de yapmadım:)ama sol kasıkta ağrı var ve belim çok ağrıyor göğüslerde şişme yok ama uçlarda hassaslık var.birde karnım sürekli şiş göbeğim iice belli oldu:)ayaklarımın altında yanma da var sizce bunlar ne arkadaşlar...

Geri