Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Rabbim gönlünü ferahlatsın,aydınlatsın,o dertlerini,sıkıntılarına hayırlara dönüştürsün inşallah.yaşadığın bu sıkıntılarada dayanma gücü verir inşallah.çok sevindim türkiyeye ailenin yanına geleceğine,inşallah senin ve ailen için çok iyi ve güzel geçer.

bende iyiyim çok şükür.bakalım bu ay inşallah rabbim hayırlı ise evlat nasip eder.kayınvalide söylenmeye başladı.benim yaşım 36 olunca herhalde problem sende çocuk olmadığına göre dedi.çok zoruma gitti.bende rabbim hakkımda hayırlı ise nasip eder hayırlı değilse nasip etmez dedim.bakalım internetten soğan kürü ile incir kürünü gördüm .sen ne dersin yapmalımıyım.adetimin 5. bugün.hangisini yapmalıyım bilemedim.kimisi önce soğan kürü diyor onada adet bittikten 7 gün sonra diyor.kararsızım biraz.sen ne dersinne yapayım.
önce inicr kürünü ddne derim en iyiysi gebe kalmak için coğunluk onu yapıyor ben soğan kürü yaptım adet tarihini günü gününe getrdi gecıkmesız hormonları düzenliyo 2 si bı arada yapılmaz biliyosun bende incir kürü yapıcm ama her gun aksam sabah 6 şar tanemı onu anlamadım öyleyse bayaga almam lazım değilmi

önce inicr kürünü ddne derim en iyiysi gebe kalmak için coğunluk onu yapıyor ben soğan kürü yaptım adet tarihini günü gününe getrdi gecıkmesız hormonları düzenliyo 2 si bı arada yapılmaz biliyosun bende incir kürü yapıcm ama her gun aksam sabah 6 şar tanemı onu anlamadım öyleyse bayaga almam lazım değilmi

ben dünden beri sabah-öğlen-akşam yemekten önce 2 şer tane aç karnına yiyorum.ben kaynatmıyorum.direk yiyorum. incir küründe 500 ml yani yarım litre klorsuz suz,yani marketlerde satılan şişe sularından kaynatıyorsun daha sonra 16 tane kuru inciri ikiye bölüp kaynayan suya atıyorsun bu şekilde ağzı kapalı şekilde 20 dk.kaynatıyorsun.ılıdıktan sonra süzüyorsun ve isterse gün içerisinde 2-3 defa yemeklerden önce aç karnına içiyorsun.ben böyle biliyorum.

ben dünden beri sabah-öğlen-akşam yemekten önce 2 şer tane aç karnına yiyorum.ben kaynatmıyorum.direk yiyorum. incir küründe 500 ml yani yarım litre klorsuz suz,yani marketlerde satılan şişe sularından kaynatıyorsun daha sonra 16 tane kuru inciri ikiye bölüp kaynayan suya atıyorsun bu şekilde ağzı kapalı şekilde 20 dk.kaynatıyorsun.ılıdıktan sonra süzüyorsun ve isterse gün içerisinde 2-3 defa yemeklerden önce aç karnına içiyorsun.ben böyle biliyorum.

ayrıca bu şekilde 21 gün devam ediyorsun sonra gün ara veriyorsun sonra tekrar 21 gün daha yapıyorsun toplam 42 günlük bir kürmüş. ama ben kaynatmadan yiyorum bakalım bende bir etkisi olacakmı bu ay.hadi hayırlısı inşallah.

canım bende aynı belirtilerle regl oldum bugun ama sen 1 kac gun daha bekle azlığı cokluğu değişebilir ben her zaman 3 gün görürken 5 6 güne cıktı işallah iyi haberlerini bekleriz olmasada regl günün 3. günü dr git o seni mutlaka yönlendirir canım genelde yeni evlililerde 1 seneye kadar olur bu zamnalarını iyi degerlendir mutlaka dr git ihmal etme ben ede ede 4 sene oldu ancak gittim

bu ayda 3 gün oldu hala regl olmadım beklemedeyim bakalım bu ayda aynı şey olursa gidicem. çarşamba günü kan testi yaptırdım gebelik için bakalım ama salı günü belli olucak.. gerçi sanki belirtilerde geçti gibi ama :D

canım bende aynı belirtilerle regl oldum bugun ama sen 1 kac gun daha bekle azlığı cokluğu değişebilir ben her zaman 3 gün görürken 5 6 güne cıktı işallah iyi haberlerini bekleriz olmasada regl günün 3. günü dr git o seni mutlaka yönlendirir canım genelde yeni evlililerde 1 seneye kadar olur bu zamnalarını iyi degerlendir mutlaka dr git ihmal etme ben ede ede 4 sene oldu ancak gittim
saol canım teşekkür ederim. bazıları enfeksiyon olabilir gebeliğide etkiler daha sonra dedi aklımda o kaldı.. şuan zaten 3 gün oldu hala regl olmadım. çarşamba günü kan testi yaptırdım belirtilerden şüphelenince gebelik için ama bakalım salı günü alıcam sonucu.. regl günü 1 gün gecikince yapılan kan testi kesin sonuç verir mi ki_? gerçi şuan belirtilerden eser kalmadı ama bakalım :) 4aydır denioruz nazlı çıktı bebiş

bende senin gibiyim yaaa aynı 6- 7 gün süren adet 2-3 aydır 2veya 3 gün sürüyo günlerimde geçiyo ikidir neden oluyo acaba bilen warsa cevaplasın lütfen*
valla ya sorma kayınvalidem bi ara enfeksiyon tarzı bişiler olabilir ona baktır daha sonra hamile olmayıda etkiler gibisinden konuşmuştu bana o kaldı aklımda korktum da aslında. benimde 2-3 aydır öyle bu ayda aynı şey olursa gidicem doktra.. ve nedense benim ki korunmayı bıraktıktan sonra olmaya başladı öle :S

Merhaba kızlar rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla meleğinı verir inşallah. Ben de 8 aydır deniyorum olmuyo doktora gittim hiç bi sorun olmadığını söyledi. Çok kafaya takıp stres yaptığın için olmuyodr dedi. Of bakalım umudum bu ay :leylek:

saol canım teşekkür ederim. bazıları enfeksiyon olabilir gebeliğide etkiler daha sonra dedi aklımda o kaldı.. şuan zaten 3 gün oldu hala regl olmadım. çarşamba günü kan testi yaptırdım belirtilerden şüphelenince gebelik için ama bakalım salı günü alıcam sonucu.. regl günü 1 gün gecikince yapılan kan testi kesin sonuç verir mi ki_? gerçi şuan belirtilerden eser kalmadı ama bakalım :) 4aydır denioruz nazlı çıktı bebiş
bendede bır sürü bbelırtıler varken bı anda kesildi somra ben hayatta regl olmam dedim ama sabah bi sancıyla kalktım noluyo dedim.işallah müjdeyi verirsin bize ALARA kan testinde hemen alırsın canım sonucu merakla bekliyorum canım sen kendini koru

Geri