Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ben ilk hamileliğimi planlamamıştım.hamile olduğumdan haberim yoktu bi takım gariplikler yaşıyordum ama ihtimal vermiyordum şimdi sizlere vücudumda yaşadığım garipliklerden bahsedeceğim.
ilişkiye girdikten 12 veya24 (tam hatırlayamıyorum 2 sene oldu) saat sonra kanama oldu oh dedim tamam gitmiştir çocuk falan kalmamıştır dedim :) ama o yerleşme kanamasıymış meyer :) daha sonra yumurtalıklarımın olduğu bölgede karın guruldaması şeklinde birşeyler hissettim garip bişeydi.daha sonra yemeklerden aniden tiksiniyordum ama halen ihtimal vermiyorum.daha sonra yanaklarımda kahve rengi lekeler çıktı mantar oldum sandım :) (gebelikte olurmuş böle lekeler) ve adet günüm 1 hafta geçti korkarak eşime test aldırdım ve yaptım sonuç pozitifti çok sarsıldım.iyiki olmuş bebişim yoksa hayatım anlamsızca geçmeye devam edecekti iyikide o gün kaza olmuş :D .işte böle kızlar şuanda adet günüm 1 gün geçti bu seferde hamişsem eşimi tebrik etmem lazım her kazada nokta atışı yapıyor :)

mrb herkese.fransızların bir uygulaması varmışşş... idarınızı bir kaba yapıp içine iğne atıp 8 saat bekletecekmişsiniz ve 8 saatin sonunda bu iğne pazlanmışsa yada rengi değişmişse hamilesiniz aynı kalmışsa deilsiniz. denemekta fayda var. ben denedim ama aynı kaldı :S

bu soruyu bende çok merak ediyorum hayatımda hiç yaşamadığım bir baş ağrısı yaşadımki uyutmadı beni.. birde ben bir kimyasal gebelik yaşadım maalesef :( birde birşey sormak istiyorum adetime daha 11 gün var ama benim sağ göğsümün ucu sızlıyo dokununca ama hafif bir sızlama sizce belirtimidir arkadaşlar cewap werirseniz çok sevinirim.. bu arada 23 yaşında 2.5 yıllık evliyim..

Herkese slm. Ben de suan 6 haftalik hamileyim bebisi bir senedir bekliyorduk rabbime sukur bana ikinci evladimi verdi saglikla dogar insallah..benimde belirtileri asiri dercede siskinlik ve gaz problemmim oluyodu bide sbahlari ter icinde uyaniyordum akimtim fazla olmaya baslamisti baskada bi belirti vermemisti kasik bel ve bacaklarima vurun agrilarim oldu ama ben adet belirtisi sanmistim. Rabbim insallah isteyen herkese evlat nasip etsin.

slm benmde 4 gunum gecdı ama adetım duzensız oldugu ıcın pek umutlanmıorum ama bızde cok ıstıos evlatımızn olmasını ınşş ALLAHIM bızım yuzumuzede qulerr:(

merhaba benim normalde adetim 25 26 gün oluyor bugün 29. günüm ama olmadım 1 haftadır adet olucakmışım gibi ağrımda var acaba hamile olabilrmiyim daha önceden 1 yıl önce çok erken hamile olduğumu adetim geçmedin farkettim ama tutunamadı düştü o yüzden test yapmayada korkuyorum hamile olabilirmiyim adet ağrısı olmasına rağmen yardımcı olurmusunuz

benim adetim 6 gün gecikti ama sonra tekrar oldum ama diğer belirtilerin yüzde 80 ni yaşıyorum test yaptım negatif çıktı kafam çok karışık yardımcı olurmusunuz

canım üzüldüm bende bu hayal kırıklığını çok yaşadım 2 yılı geçti bebek istiyoruz bizde allah herkesin gönlüne göre versin benimde bugün 32. günüm henüz olmadım adet yarın sabah idrar testi yapıcam bakalım ne çıkıcak

Geri