Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Saolasin canım iyiyim şükür . Annem saolsun 1 aydır bakiyo bakmaya da devam ediyor bu gidişle hala memlekette kalacağız :) yarın ilk kez kendime hamile kıyafeti bakicam doktor bu dar pantolonlari giyme artık dedi gerçi henüz bi şişlik yok ama :) öyle işte bebise dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince gerisi Allah ima kalmış inşallah sağlıkla sıhhatle kucağıma almayi nasip eder. Tüm bekleyen herkese de aynı şekilde.

Canim insaallah saglikli evlatlar versin rabbim hayirlisiyla insaallah cumlemize....
Kizlar kontrole gidiyorum dua istiyorum sizden

S.a kızlar bayadir bakmıyorum foruma .. herkes iyi inşallah güzel haberlerinizi almak istiyorum :) biraz okudum çok ilerlemiş sayfalar. Hamile olanlar yok mu yada olmak üzere olanlar :)
Senin bebegin cinsiyeto ne yazmamissin canim merak ettim..
Hamile olan ben duymadim benim adete bugunle beraver 5 gun kaldi belki ben olabilirim:)))

Kizlar sadece bir tane folikul gorundu oda cok küçük mus.. Dr dedi ki daha tam ovulasyon olmamis, biraz bekliycez dedi.... Bir hafta sonra adetimin 16.ci günü asilama olucam... Ebe haber verdi tel de... Dedimki cok gec olmaz mi ? Ebe kadin dediki onu siz dusunmeyin, dr nuz onuda dusunmustur, herseyi hesaplamistir.....

ii gecelrrr canlarm bi kac gündür giriorm ama yazamıordum nasılsınız bakem elfidam insallah asılaman tutar canmmm mc 5 gün sonra o güzel haberi alırsın ve bizmle paylasırsın hayırlısıyla insallah canm hermevsm cook gecmiş olsunn allahımmm hhayırlısyla lsteyen herkesin kucaını doldursunn insallah amin bana gelince cook sükür adet oldummm yarın tahlil verip cuma günü tekrar doktra gitcemm duaaa edin ne olur bi sorunn cıkmasıınn

ii gecelrrr canlarm bi kac gündür giriorm ama yazamıordum nasılsınız bakem elfidam insallah asılaman tutar canmmm mc 5 gün sonra o güzel haberi alırsın ve bizmle paylasırsın hayırlısıyla insallah canm hermevsm cook gecmiş olsunn allahımmm hhayırlısyla lsteyen herkesin kucaını doldursunn insallah amin bana gelince cook sükür adet oldummm yarın tahlil verip cuma günü tekrar doktra gitcemm duaaa edin ne olur bi sorunn cıkmasıınn

Canim benim sonunda adet olmana sevindim. Insaallah dr lar bu kadar uzamasinin nedenini bulurlar ve insallah herseyi yoluna koyarlar. Ve en kisa zamanda hayirlisiyla hamile olursun canim.

Geri