Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

aynen canim cok guzel bir kıssa derdi veren allah dermanida verir bir insanin derdini ceken bilir biz yillardr cocuk hasretiyle yanip ttutyusyoruz mumla ariyoruz yqvrularimizi tahlilde pozitfi gormek icin kalp atisini duymak icin karnimizn büyüyp yavrumz olmasi icin neler vermezdik ki olmayacak veyada yok dfiyrmeyz rabbimzn elinde insallh olur olacak diyoruz biz melek cunku biz cok stresli gunlerden geciyoruz olmayacak fiyerrk dahada umutsuzluga suruklenmek istemiyoruz olacak diyoruz insallahta olacak eger kaderimizde annelik yojsa oda rabbimin elinde kurban oldugum onu layik etmisse gorucz allahtan gelen basla goz ustune bu bizim en hasas noktamiz hepimiz umutluyuz olacak olacak diyorz bitinin gelip bize olmassa olmaz dmesi tabiki bizi ofkelendrr edam rabbim butun isteyrn kullarini bos birakmadin bizmde karnimiz kucagimiz dolacak insallah ben inaniyorum :)

Senin dediğine sonuna kadar katilirim. Olacak ayri nedemek vermez verecek ne ya? Vermiyorsa var hayir ne hayir ne ser bilinmez. Vermesin diyen de yok onunla da konusmuyordum baskasiyla konuşuyorum eda hanim kendisi daldi

Peki celik Rabbim sana verdi hamilelik ve olmayan biri dediki allah veriyor seslerini duymak istemediginden. Sussun die ne olursun orada? Kanaman oluo ona kadar laf edilio birde o acidan bak. Ki o kişilerle konusmuorsun o an.

Peki celik Rabbim sana verdi hamilelik ve olmayan biri dediki allah veriyor seslerini duymak istemediginden. Sussun die ne olursun orada? Kanaman oluo ona kadar laf edilio birde o acidan bak. Ki o kişilerle konusmuorsun o an.
melekcim sen olmayacagi yoksa olmaz deynce kizlar kizdi bu dunyada birtek seninki hmn olmamski herkesin ki kolay oluyo kader bizimki rabbim ne yazmissa onu goruyoruz bnmkide oldu öldü kismet ne yapalim olacakinsllh burdaha

melekcim sen olmayacagi yoksa olmaz deynce kizlar kizdi bu dunyada birtek seninki hmn olmamski herkesin ki kolay oluyo kader bizimki rabbim ne yazmissa onu goruyoruz bnmkide oldu öldü kismet ne yapalim olacakinsllh burdaha
İnşaallah olur hepimizin. Olmayacagi yoksa olmaz değil olmuyorsa vardir bir hayir zorlamayin o zaman verirmis dedim. Benim oldu die birşey yok Rabbim hamileliği nasip etti bnm oldu sizin olmadi olamaz veren allah vermeyen allah veripte geri alan yine Rabbim. Bnde kaybettim ilk gebeligimi bunu da Rabbim bilir. Bn nie gerilim bana stres yaramio zaten kotu niyetli algilanio söylediklerim kimseye zorum olmaz olamaz

Benim soylediklerimi carpitarak cevap verdiyseniz formda hakkim helal değil. Yanlis anlayip kalbimi kirdiysaniz helal olsun.
Sizin kalbinizi bilmeden kirdiysam ( kirma nietim olmaz hicbirzaman) helal edin hakkinizi ölümlü dünya Rabbim kalbimizden gecen dualarimizi hayir saglik omurle makbul eylesin insaallah.

Rabkendini bilmiorsun sanirim ezi bir konuda imtihan eder. Bunu dua sabir ile karsilayana ne mutlu. Rabbim sesini duymak istediğine vermez diğeri sussun diye verir die birşey söyleyene cevap vermeye değmez. Allah herkezin gönlüne gore versin. Sanal ortam die kimseye laf söylemeye hakkin yok eda. Allah veriyorsa vardir bi hayir dememde yanlis yok. Çok isterseniz vermem ne zaman bana biraktiniz veririm diyor Rabbim. Dua etmek ayri senin gibi verecek demek başka. Bnm belirtim soruldu taktim belirti belirti die yanlisti belirti die bisey yok ama adet belirtilerini kaybolması olabilir dedim. Sen kendi kendine girdin konuya seninle konusmuyordum. Çok ayip ettin. Cancazim oradan kalkmis kendince yorumlamis dediğimi biz özel konuşuyoruz diyemi vermiyor DIE sanki ole dedim :)MC ise konuşmak için laf atmaya bayilio bana catio daha konuyu bilmio:) bunlara rağmen kalp kirikligi olmasin die yazdim size. Burasi sanalsa kalpler gerçek neden ne olmadigini bilemeyiz bnm kanamama kadar laf ettiniz allah vermesinde verirse görürsünüz ne kadar kolaymis...
Ya ne sacmaliyorsun sen senin kanamana kim ne dedi sen kendimi
Rabbim herkezi bir konuda imtihan eder. Bunu dua sabir ile karsilayana ne mutlu. Rabbim sesini duymak istediğine vermez diğeri sussun diye verir die birşey söyleyene cevap vermeye değmez. Allah herkezin gönlüne gore versin. Sanal ortam die kimseye laf söylemeye hakkin yok eda. Allah veriyorsa vardir bi hayir dememde yanlis yok. Çok isterseniz vermem ne zaman bana biraktiniz veririm diyor Rabbim. Dua etmek ayri senin gibi verecek demek başka. Bnm belirtim soruldu taktim belirti belirti die yanlisti belirti die bisey yok ama adet belirtilerini kaybolması olabilir dedim. Sen kendi kendine girdin konuya seninle konusmuyordum. Çok ayip ettin. Cancazim oradan kalkmis kendince yorumlamis dediğimi biz özel konuşuyoruz diyemi vermiyor DIE sanki ole dedim :)MC ise konuşmak için laf atmaya bayilio bana catio daha konuyu bilmio:) bunlara rağmen kalp kirikligi olmasin die yazdim size. Burasi sanalsa kalpler gerçek neden ne olmadigini bilemeyiz bnm kanamama kadar laf ettiniz allah vermesinde verirse görürsünüz ne kadar kolaymis...[/QUOTE ]
Ne diyorsun sen melek ya allah askina sen ne konustugunu konusmanin bir ayari olmadigini bilior musun acaaba ben hep vereck insallh vermeyecgi duayi dillendirmezmis ettrmez diyorum sen kizlara kendinizi avutmayip kandrmayin die konusuyorsun ki senden once ben kizlarla konusyordum telim caldi ciktim sen konusma tarzina uslubuna bak bi daha once ezgiye allah sana bebek vermesin dien birisin yaa tanimadigin insana beddua eettin sanal ortamdayiz die laf etmwye hakkin yok diyorsun sana bu hakki kim verdi lutfen rica ediyorum bwnm konularimin yazilarimin altina yorum veya fikrini paylasma kimse senin kanamannada laf etmwdi sen hayal goruyirsun saniirm mc yede sen dedin sen ne bilionda konusuyon die kiz sana yine bisi demedi burda da sevdigim bi kissa paylastm herseyi kendinw yorma yaallah askina evet yine soluyorum haşa senin sozlesmen varmis gibi konusyorsun bwnim sozlesmen kuran ddua kalkip bana sozlesmenmi var dien de sensn yine soluyorum Rabbim inss vereck inaniyorum inancimida hic kaybetmeyecgim vermiyorsa zorlama da ne dwmwk ya

Senin kanamanda oluyor ozaman onu nie soluorsun senin konustuklarin yüzünden oluo oda ozamn dendi. Daha fazla sinir olmak istemiyorum üslubunu düzelt eda o kadar yazdim size tek rencide edici konusmadim ne sacmaliyorsun sen diyemezsin böle konursan muharltrabim olamazsin

Kim senin kanamana ne dedi kizlarin hepsi melek ne derdin var ne oldu dedi sen kendin dedin kanamam var yanlis dua etmisim due herkes sifa versin rabbim dedi sana soru soruyorlar kendinizi avutmayjn olmuyorsa zorlamayin diyorsun ayip ya saygi duyman gerekio ya

Kim senin kanamana ne dedi kizlarin hepsi melek ne derdin var ne oldu dedi sen kendin dedin kanamam var yanlis dua etmisim due herkes sifa versin rabbim dedi sana soru soruyorlar kendinizi avutmayjn olmuyorsa zorlamayin diyorsun ayip ya saygi duyman gerekio ya
Carpitiyorsun eda kesinlikle. Yanlis dua etmeyin BN ettim dedim. Kanamama laf edildi üstte yazdim nazil edildiğini. Avutuyorsunuz dediğim nokta allah bizim sesimizi duymak istiyor vermiyor. Sesini duymak istemediğine veriyor dedinize oldu. Ki sunufa dedim hetlezin imtihani ayri dua edeceği yer ayri

Eda saygi Dion kardesimde senle alakasi olmayan konuşmada atarlanion. Belirtim olup olmadigini yaziyordum. Seni anliorum stresin var ama tek stres olan sen degilsin bana durup dururken laf etmeye ne hakkin var?

Geri