Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba ben de yeni üyeyim.
6 haftalık hamileyim.Gebeliğimi öğrenmeden önce çok şiddetli karın ağrısı yaşadım.sanki böyle karnıma birşey doldurmuşlar gibiydi.sürekli tuvaletim gelmiş gibi hissediyordum.ve adet olmam gereken günün gecesi aşırı baş dönmesi ve mide bulantısıyla uyandım.2 gün sonra da elhamdülillah gebe olduğumu öğrendim.geçen hafta keseyi gördük bu hafta da kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah.Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin.

İym cok sukur cnm ben bu ay umutsuzm yani hc takp etmedm hemen kalktm yani bu ay tutmasni pek istemedm rhtszm cnku hams kalsamda bebse zararli olmasndan korktm artk hayrlsi balm ya
Belkide bu ay umursamadigin icin hamile kalicaksin.. insallah hamis kalirsin canim.. ne gibi rahatsizlik gecmis olsun?

Melek cenneti bak hamilesin 1.. zir gunler gecirdin veya geciriyosun hala 2..
Kalb kirmak istemiyorum 3.. Buyuzden saba karsi sabirli davraniyorum gecistiriyorum..
Ama bunlar demek degilki sabrimi zorlama!
Kendine gel yeter artik!! Forumda surekli tartisma tutmus bunu buraya tasimizsin!!
Burda biz dertleri paylasmaya guc olmaya geliyoruz!!
Sen hamile olamayan birine soyledin lafo biliyoaun!
Benim buna anlayisli olmami bekleme!
Herneyse ya haddini bil.. ya benim oldugum yerde bana hitapda bulunma..
En kibar anlatim nasilsa onu yapmaya calisiyorum sabrimi tasirma.. heleki burdaki arkadaslarimi kiracak bisey hic yapma..
Surekli seninle ilgili sorun varsa kendine aoru sor..
Neyse anlicani umarim..

O ceneni kapat! Seninle konuşmam bile yokken kendi kendine konustun. Sen bnmle emirli konusamazsın. Muhattab olmazsin olur biter ben zaten seninle olmadim olmam. Haddini bilecek olan sensin sabir demissin hadi napacaksan buyur. kendine gel seni galeye almamaya devam edicem hadi yol al.

Canım ben allah razı olsun bılıorum duamın kabul olması ıcın zorlamam gerekıo rabbım kulunun bu sekılde dua etmesını sevıyor demekkkı kım ne derse desın ne solrse solesın edıyorum edecegım ınsss da olacak benm umudum var cunkı rabbımın ol deemesı yeter kusum bosver sende sınrlerını zıplatma kusum ben bı kıssa paylaştım kızlar cok uzulmustu ama konuyu yıne uzatmış oldu neyse bosver gulum yegenımıze ıyı bak sen :)
Aynen hepimiz icin dua etmekden vazgecmeyecegiz.. sende cok takma kafama dedigin dogru Rabbimin ol demesi yeter durnak yok yola devam:)
Ben iyiyim neolursa olsun sorunlar halledip kapatilmak icindir yeniden yenideb gundem yapip huzur bozmak icin degil.. neyse ne aksam biraz sinirli bisi olduk ama simdi iyiyizz:)

Bunlari soylerken sen kirilinca etmiyosun kirilanlar ediyo sana..
Yok oyle.. belki iyi niyetle yaziyon ama bebel konusubda yazarken o gunde dedin sana, burdaki kizlar kimisi 1 sene olmamjs kimisinin 6 ay kimisinin 2 sene.. Nekadar hassas olabilceklerini dusunebiliuomusun??
Yazdigin cumlenin nekadar inciltebilecegini?
Olmuyosa zorlama dediginde tabiki yanlis anlayabilirler..
Doktor doktor geziyolar.. ilacdi tedavuydi tup bebekdi. Dikkat ediyomusun hamile kizlar her lafimizda dua ediyoz destek edici cumlelrr kuruyoz..
Herneyse dedigim gibi sorun varss kendinde ara... burdaki huzuru bozma yeter.

Okuduğunu anla önce serseri:) konuşmak için konusuyorsun bilinçli kalp kuranlara helal değil dedim bilmeyerek kuranlara helal dedim ama sen soleneni bu kadar anliyorsun. Yazmicamda çok guldum anlamadan konuşmana:) hadi canim hadi yol al

Merhaba ben de yeni üyeyim.
6 haftalık hamileyim.Gebeliğimi öğrenmeden önce çok şiddetli karın ağrısı yaşadım.sanki böyle karnıma birşey doldurmuşlar gibiydi.sürekli tuvaletim gelmiş gibi hissediyordum.ve adet olmam gereken günün gecesi aşırı baş dönmesi ve mide bulantısıyla uyandım.2 gün sonra da elhamdülillah gebe olduğumu öğrendim.geçen hafta keseyi gördük bu hafta da kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah.Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin.
Hayurli olsun canimm.. Rabbim kucagimiza almayi saglikli sekilde nasip etsin ve olmayanlarada nasip etsin.. amin
Agrilar konusunda endiselenme hemen hemem hamile kalanlarda oldu bu agrilar..
Ill 3 ay onemli kendine dikkat et beslenmene dikkat et.. stres yapmamaya calis..
Bas donmesi bulanti kusma vs bunlarda baslicak ama ilk 3 aydan sonra hepsi bitecek..

O ceneni kapat! Seninle konuşmam bile yokken kendi kendine konustun. Sen bnmle emirli konusamazsın. Muhattab olmazsin olur biter ben zaten seninle olmadim olmam. Haddini bilecek olan sensin sabir demissin hadi napacaksan buyur. kendine gel seni galeye almamaya devam edicem hadi yol al.
Melek cenneti sen kimsin bana cenebi kapat diye hitap ediyosun.. sinirimi bozma seni geldimde savciliga sikayette bulunurum.. kendinr gel sanal diye agzina gelenj soyleyeceginimi saniyosun.. nick var diye kimse kimseyi bulamiyo saniyon.. Sakin benimle muhattap olma!!!!! Sakin..

Hayurli olsun canimm.. Rabbim kucagimiza almayi saglikli sekilde nasip etsin ve olmayanlarada nasip etsin.. amin
Agrilar konusunda endiselenme hemen hemem hamile kalanlarda oldu bu agrilar..
Ill 3 ay onemli kendine dikkat et beslenmene dikkat et.. stres yapmamaya calis..
Bas donmesi bulanti kusma vs bunlarda baslicak ama ilk 3 aydan sonra hepsi bitecek..
İnşallahh teşekkür ederim.Şimdi kalp atışları için heyecan yapıyorum.Hayırlısıyla bir duysaydık.:hede:

Geri