Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Melek cenneti sen kimsin bana cenebi kapat diye hitap ediyosun.. sinirimi bozma seni geldimde savciliga sikayette bulunurum.. kendinr gel sanal diye agzina gelenj soyleyeceginimi saniyosun.. nick var diye kimse kimseyi bulamiyo saniyon.. Sakin benimle muhattap olma!!!!! Sakin..

Ya sen kimi tehtid ediyorsun? Sanal die laf atan sensin huzur dusunuo olsan bu şekilde devam etmezsin.suç teşkil edecek birşey söylemedim sen tehdit ediorsun sürekli verim ev aderesimi ver savciliga bnm korkum yok

Okuduğunu anla önce serseri:) konuşmak için konusuyorsun bilinçli kalp kuranlara helal değil dedim bilmeyerek kuranlara helal dedim ama sen soleneni bu kadar anliyorsun. Yazmicamda çok guldum anlamadan konuşmana:) hadi canim hadi yol al
Bak melek cenneti serseri diye hakaret etmek erdemlik olsa senin gibi sokak agzi tasiyan insanlar yuce olurdu.. Ben senin seviyend inmem.. Bu tarihi,bu yazdigin hakaret kelimesini, bu nicki unutma ben bigun sana hatirlatacagim...
Bunu bilirim bunu soylerim ben hakaret etmem aldigim terbiyede boyle bisey yok.. cok cok sinirlenirsem belki ama onuda yakistirmam kendime.. ben hamileyim iyi seyler yapicamki iyi seyler olussun bebegimde!...
Neyse bu aile terbiyesiyle alakali.. Ama sunu soyleyebilirim..
KENDISINI MANIKLI SAYGILI SEKILDE DILE GETIREMEYEN, KUFURE HAKARETR BASVURAN, DUNYANIN EN ACIZ INSANIDIR.. HAKARETLE ANLATIR, HAKARETLE ANLATMAYA CALISIR, CUNKI KARAKTERI SAYGILI OLMAYA MUSAIT DEGILDIR..
Bu benim sana son msjim ve yazdigin hakaret icereb her msjin kaydimsa olucak..
Bu son..

Benle konuşma sakin falan :) komik ya BN senle zaten muhattab değilim sen kendin giriyorsun bnmle konuşmaya formda ogün olduğu gibi gelip direkt laf atarak. Ne biliyorsun BN demisim. Zorlamamak gerektiğini din adamindan duydum ve bunu yapmadiginizda istediğinizi allah veriyor dedi. BN bunu soledim siz işinize gelen kismini alıyorsunuz. Umrum değilsin susuyorum sende sus becerebilirsen

Bak melek cenneti serseri diye hakaret etmek erdemlik olsa senin gibi sokak agzi tasiyan insanlar yuce olurdu.. Ben senin seviyend inmem.. Bu tarihi,bu yazdigin hakaret kelimesini, bu nicki unutma ben bigun sana hatirlatacagim...
Bunu bilirim bunu soylerim ben hakaret etmem aldigim terbiyede boyle bisey yok.. cok cok sinirlenirsem belki ama onuda yakistirmam kendime.. ben hamileyim iyi seyler yapicamki iyi seyler olussun bebegimde!...
Neyse bu aile terbiyesiyle alakali.. Ama sunu soyleyebilirim..
KENDISINI MANIKLI SAYGILI SEKILDE DILE GETIREMEYEN, KUFURE HAKARETR BASVURAN, DUNYANIN EN ACIZ INSANIDIR.. HAKARETLE ANLATIR, HAKARETLE ANLATMAYA CALISIR, CUNKI KARAKTERI SAYGILI OLMAYA MUSAIT DEGILDIR..
Bu benim sana son msjim ve yazdigin hakaret icereb her msjin kaydimsa olucak..
Bu son..
Aile terbiyeme laf ettin saygisiz dedin bu msjida silme olduğu:) sen hamilesin BN içimde su tasiyorum çok komilsin ya

Mc cnm ben canımı sıktım once sonra baktım deymez butun sıyetle ağzını bozarak kavga etmıss gulup geçmek gerekıor bazı kısılerı ben ole yapıorum artık sende ole yap kuusm hıc ne tak nede ugras değmez kuzum bosver :D sen soleyecegını solemssn en sonunda zaten rabbım herkesın gönlüne gore versın kımseyı sıkıntıya dusurmesın ınsallah

Mc cnm ben canımı sıktım once sonra baktım deymez butun sıyetle ağzını bozarak kavga etmıss gulup geçmek gerekıor bazı kısılerı ben ole yapıorum artık sende ole yap kuusm hıc ne tak nede ugras değmez kuzum bosver :D sen soleyecegını solemssn en sonunda zaten rabbım herkesın gönlüne gore versın kımseyı sıkıntıya dusurmesın ınsallah
Amin canimm haklisin benimde huyumda bu var zaten anlamayana fazla zorlayip kendimi yoramam:)

Canm yarm yazdm duzeltyrm burdan devam edym dusmek bilmeyen bobrek tasim var cok sanci yapyo vucut devamli tekrarlyo iste bu tasta hamlelkte zararli olablr dye dusunym ve anne icinde dayanlmaz agrlar oluyms
Bu konuda bilgim yok canim.. doktoruna bir sor hamilellikde riski varmi.. Sayet varsa ozaman hamilelik konusuna ara vermen daha hayirli olur canim..

Geri