gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Fasulye Yemeği nasıl yapılıyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben kurufasülye yi çok seviyorum yeni evliyim ve mutfakta çok beceriksizim acaba diyorum aranızda bana Etli Fasulye Yemeği yapılışını anlatacak biri var mı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etli Fasulye Yemeği nasıl yapılıyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebişlerimize Etli Yemekler

Bebişlerimize Etli Yemekler

Bebeklerimizin gereken besinleri tam alması önemli bir durum. Et ve etli yapılmış yemekleri tek başına yiyemezler. Peki ne yapıpta bunları yedireceğiz. İşte sizlere pratik bebekler için etli yemek tarifleri. Bu arada paylaşmak istediğiniz başka özel bir yemek tarifi var ise lütfen yazın yayınlayalım. Nohut ve Kuru Fasulye Ezmesi İçindekiler 2 yemek kaşığı nohut veya fasulye 1 çay kaşığı yağ...
  2. Öğrenmek İsteyenlere Etli Güveç Yemeği Nasıl Yapılır

Öğrenmek İsteyenlere Etli Güveç Yemeği Nasıl Yapılır

Etli Güveç Yemeği Tarifi Etli Güveç Nasıl Yapılır Sevgili melekler, evlerimizde yemekli misafir ağırlarken eskilerden gelme bir kültürle mutlaka çorba, zeytinyağlı çeşitleri, pilav ve etli bir yemek yaparız. Ve de misafir tüm yemeklerden doyasıya yiyene kadar da bırakmayız. :) Biz de bu yazımızda Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden etli güveç nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız ... :)...
  3. Etli Milföy Böreği nasıl yapılıyor ya:S

Etli Milföy Böreği nasıl yapılıyor ya:S

Kızlar eltim yapmıştı Etli Milföy Böreğini çok da hoş olmuştu ama hınzır eltim tarifi istediğim halde araya laf kattı ve vermedi o vermedi diye ben Etli Milföy Böreğini öğrenemiyecekmiyim:) Ben de Etli Milföy Böreği tarifini sizden istemeyi akıl ettim görsün o :)
  4. Acaba icra takibi nasıl yapılıyor ?

Acaba icra takibi nasıl yapılıyor ?

Selamlar, icralık bir durumumuz var araştırıyorum icra takibi nasıl yapılıyor ? Teşekkürler cevaplarınız için..
  5. Fasulye turşusu nasıl yapılır ?

Fasulye turşusu nasıl yapılır ?

Bazı besinler vardırki faydasını bilmeden tüketeriz.Yediğimiz her besinin faydasını bilmeli, düzenli tüketerek sağlıklı beslenebiliriz.Türk mutfağında , yine en çok tüketilen sevilen lezzetlerinden biri olan taze fasulyeye değinmek istiyorum.Taze fasulye gerek lezzeti gerekse pişimin kolay olması bakımın ,yaz aylarında en çok tüketilen besinlerdendir.Taze fasulyenin muhteşem lezzetinin...

Sayfayı Paylaş