gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben sizden Etli Patlıcan Yemeği nasıl yapılır diye tarif bilgilerini benimle bir zahmet paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Etli Patlıcan Yemeğinin yapılışı için çok tşkler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Etli Patlıcan Yemeği tarifi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Etli Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba aranızda acaba etli ekmek yapmayı bilen var mı varsa lütfen bana yapılışını detaylı bir şekilde yazsın kesinlikle Etli Ekmek Tarifini öğrenmem lazım.
  2. Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi  istiyorum

Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi istiyorum

Kızlar iki güne misafirim gelecek yarından yemekleri yapmaya başlıyacağım ve yemeklerimin arasında Etli Kuru Patlıcan Dolması da olsun istiyıorum çünkü duyduğum kadarıyla misafirlerimden biri Etli Kuru Patlıcan Dolmasını çok seviyormuş sizden de bunun için Etli Kuru Patlıcan Dolması Tarifi istiyorum.
  3. Etli Kuru Patlıcan Dolması Nefis Bir Tarif !

Etli Kuru Patlıcan Dolması Nefis Bir Tarif !

Etli Kuru Patlıcan Dolması nasıl yapılır Etli Kuru Patlıcan Dolması yapılışı Güneydoğu Anadolu biölgemize özgü muhteşem bir dolma tarifi ile karşınızdayız melekler :) Bol acılı denemenizi tavsiye ettiğimiz kuru patlıcan dolması ufak tefek farklılıklarla pişiriliyor ancak hepsinin de tadı çok güzel. Siz de bu dneyimi yaşamak istiyorsanız işte etli kuru patlıcan dolması yapılışı aşağıda :tik:...
  4. Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum

Kızlar aranızda Özbek asıllı olan var mı yok mu bilmiyorum ama ben Etli Özbek Pilavı tarifi istiyorum bu pilavın tarifini bilen lütfen benimle paylaşsın yapılışını
  5. Resimli Etli Patlıcan Yemeği Tarifi

Resimli Etli Patlıcan Yemeği Tarifi

Etli Patlıcan Yemeği Tarifi Etli Patlıcan Yemeği Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere yaz yemekleri arasına alacağınız lezzetli mi lezzetli bir etli sebze yemekleri tarifi veriyoruz. Malum Ramazan ayı öncesi yemek menülerinizi zenginleştirmek isterseniz, pilavlara eşlik edecek enfes bir lezzet olan etli patlıcan yemeği tarifi sizlerin bilgisine olsun diyoruz:)...

Sayfayı Paylaş