gebe
  1. jaadee

jaadee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ev hanımlarına ek iş ORİFLAME den

Konu, 'Para & Borsa' kısmında jaadee tarafından paylaşıldı.

bayanlar evinizde katalogtan satış yaparak, kendi ürününüzü %30 indirimli alarak, ekip kurup sosyalleşerek para kazanmak isterseniz oriflame satış danışmanlığı tam size göre:parfum:tamamen bitkisel içeriğinde alkol bulunmayan ürünlere sahip olmak veya katalogtan satış yapmak, hediye kazanmak için bana ulaşabilirsiniz
    Msn adresi vermeyin ilgili arkadaşlar size pm ile ulaşır.

Edit *****

ev hanımlarına ek iş ORİFLAME den konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Ek İş imkanı

Evde Ek İş imkanı

Internet tabanlı Serbest Zamanlı çalışma İmkanı… internetde de geçirdiğin zamanını paraya çevirmek istemez misin? İşte size fırsat her zaman yaptığın gibi internette ve sosyal paylaşım sitelerinde (facebook ) gibi gezineceksin üstüne bir de aylık 500 –TL veya daha üzerinde kazanabilirsiniz. Sistemin Amacı İnterneti Kullanan Çeşitli Meslek Gruplarından Kişilere Günde Küçük Bir Zaman Ayırarak...
  2. Ev Hanımlarının Bilmesi Gereken Ev işi tüyoları

Ev Hanımlarının Bilmesi Gereken Ev işi tüyoları

Ev Hanımlarının Bilmesi Gerekenler ev işi tüyoları Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda ev hanımı olan üyelerimizi ve hemcinslerimizi düşündük, daha doğrusu iş kadını olan hemcnislerimizin daha da çok işine yarayacak olan tüyolar sunuyoruz. Çünkü bu tüyolar ev işini kolaylaştıracak ve zevkli kılacak :) Fırına sinmiş balık kokusu, matlaşan kristaller, çaydanlıkta oluşan kireç tabakası ve...
  3. oriflame iş fırsatı bol kazanç

oriflame iş fırsatı bol kazanç

arkadaşlarrrrrrrrrrr bol satışla kazanabilir evde oturarak işinizi büyütebilir takım öncüsü olup aklınıza gelmicek paralar kazanabilirsiniz..:dp8:
  4. Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

Hanımlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bayan arkadaşlarıma benim de biraz faydam dokunsun istedim. Bütün gün evde olduğum için evden iş yapıp yapamayacağımı düşündüm aradım ama genelde ülkemizi bilirsiniz dolandırıcı yok onu sat yok bunu sat olayları çoktur. Sonra 2 kişi ile tanıştım onlara yazı yazıyorum ve kelime üzerinden para kazanıyorum. Örneğin 200 kelime için 1 TL ödüyorlar. Konular...
  5. Oriflame 2013 Ekim Kataloğu Çıktı!

Oriflame 2013 Ekim Kataloğu Çıktı!

oriflame ekim 2013, oriflame kataloğu ekim 2013, oriflame 2013 ekim kataloğu Sevgili melekler, Oriflame Ekim kataloğu piyasaya çıktı. Oriflame'in 10. kataloğu olan Ekim kataloğunda indirimde olan ve 1-31 Ekim tarihleri arasında geçerli ürünler ve fiyatları şöyle... "Power Woman” parfümü Ekim ayı boyunca özel tanıtım fiyatı 49,90 TL’den Colour Drop Ruj 21,90 TL yerine 12,90 TL...

Sayfayı Paylaş