evde yapılan test dogru çıkarmı

hamilemiyim ne zaman test yapmalıyım

mrb arkadaşlar ben nisanın 29 unda son adetimi gördüm 4ünde eşimle birlikte oldum 3 gün sonra kasıklarımda göğüslerimde ve belimde şiddetli ağrılar oluştu 8 gün falan bu ağrılar sürdü cok ayakta kalamıyorum karnım şişiyo aşırı sinirleniyorumcanım durmadan et istiyo tuzlu şeyler adetime 3 gün var normalde adetime 1 hafta kala cikolata yerdim olana kadar ama canım hep tuzlu şeyler ekşi şeyler istiyo 2 gün önce idrar testi yaptım negatif cıktı göğüslerimde şiş ve ağrı yapıyolar yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ne zaman idrar testi yapmalıyım ne doğrusu cıkar

hamilemiyim

mrh bn mayıstan beri hastalanmıyorum 5tl'lik 5tane test yaptım negatif çktı 1 hafta önce 25tl olan testten yaptım yne negatf çktı.. sizce ben ne yapmalıyım?

gebe miyim acaba

selam bayanlar ben hamile oldumu düşünüyorum baş dönmesi mide bulantısı aşırı derece ekşi iktiyor canım adetim 4 gün gecikti ve kasıklarımda ve rahimimde yırtılırcasına bir sancı var ama bu gün benden kahve rengi ve koyu bi kan geldi damla damla geliyor bi ara kesildi gün içinde tekrar başladı acaba hamile ola bilirmiyim lütfen yardım edin bana bu konuda su anda kasıklarımda e rahimimde aşırı derece sancı ve yrıtılıyormuş gibi agrılar var midemde bulanıyor başımda dönüyor uyumak istiyorum hamile olabilirmiyim acaba

Geri