gebe
  1. yağmur2010

yağmur2010 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acaba hamilemiyimmm

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yağmur2010 tarafından paylaşıldı.

adetime 2 gün var test yapsam çıkarmı adetime 3 gün var test yapsam çıkarmı hamile kaldıktan kaç sonra mide bulanır adet kaç gecince yapılır merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    adetinin gecikmesini bekle ozaman bile hemen cikmaya bilir dr en iyi yol adetin 1 hafta gecikmesi diyor

3. yağmur2010

yağmur2010 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürlerr ama çok sabırsızımm :)

4. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    regl tarihlerimiz aynı haydi hayırlı ola:D

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlısı olsun siziler için Rabbim inşşalh gönlünüzden gecenleri verir...

6. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amin isteyen herkese versn

7. yağmur2010

yağmur2010 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. eyagiz

eyagiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu ayın 19 ile 22 si arasını bekleyen bayanlar çok sanırım. regly günümün gelmesini hiç bu kadar istememiştim. sonucu deli gibi merak ediyorum. :)

AYŞEDEN bunu beğendi.
  9. burcumm

burcumm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    13
    hanımlar bende yeni üyeyim bende bu ayın 25 inden sonrasını bekliyorum... hadi hayırlısı bakalım :) bene çoooook merak ediyorum :)

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    sanmıyorm ki belli olsun bi ihtimal kan testi ondada çıkmayabilir bekle bence süpriz olsn

11. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    yagmur 2010 10 gün öncesinden kanda bile çıkmıyor.acele etme bence.benim bi arkadaşımın adet tarihi 18iydi. 8inde kanda baktırdı negatifti.18inde baktırdı beta hcg si 600 çıktı.ben derimki bekle

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

benim son adet tarihim 16 kasimdi normalde 26 günde bi adet oluyorum 26.günde olmadim 2 gün gecince test aldim yaptim ve ikinci cizgiyi gördüm cok sükür gerci biz daha 4 aydir deniyorduk ama allahim bana kisa sürede bu duyguyu tatmayi nasip etti cuma günü doktora gidicem kontrole umarim hersey yolundadir bebegim iyidir ve saglikli bi sekilde hayata tutunur allah isteyen herkese versin hamilelerin duasi kabul olurmus derler sizin icin dua edicem :)

13. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bence beklemen en iyisi.en azından adetine 2-3 gün kala bir tes yapıp şansını denersin.ben adetime 3 gün kala test yapmıştım sonuç pozitifti.ama herkesin okadar erken de belli olmayabiliyor.

14. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    eee sonuca ulaşan yokmu aranızda benm dün adet olmam gerekiodu beklemedeym bakalım nolcak..

15. eyagiz

eyagiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geweze; benimde bugün yarın adet olmam gerekiyor ama içimde hamileymişim gibi bi his var.. adet sancısına benzer agrılarım oluyor ara sıra. hamile tüm arkadaslarımda benzer seyler yaşanmış. allaha teslim oldum.hayırlısyla hamile kalırım inş.isteyen tüm bayanlara da duam elbette..

acaba hamilemiyimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyimm kiiii:)

acaba hamilemiyimm kiiii:)

belim ağrıyor hamilemiyim belim çok ağrıyor hamilemiyim ağrıyo adet olmadım karnım şiş :baby:selam melekler bugun biraz heycanlıyım çünkü adet olmam gerekıodu bugun olmadım.hiç bi belrti yok tuhaf bi şeklde normalde bu dönemlerde yani adet olcağım zamanlarda göğüslerm çok şişerdi şimdi yok çok haff bi şeklde arada bi sızladığını hissedıorum..bi de çk akıntım var beyaz renkli...inşallah bu ay...
  2. acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm birisi ilgilenebilir mi benimle

acaba hamilemiyimmm merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyorumm acaba 10 günlükken eczaneden test alıp yapsam hamileysem çıkarmı acaba çok merak ediyorumda daha adet günüme var bide 10 günlükken belirtiler olurmu acaba yardımcı olursanız sevinirimm :shootout:
  3. hamilemiyimmm...:(((

hamilemiyimmm...:(((

adetim 11 gün gecikti beta hcg testi yaptırdım 0.70 çıktı hamile miyim....:(((
  4. acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

acaba hamilemiyimmm bilemiyorum

mrb arkadaşlar yazılarınızı okudum bana yardım edin benimde yaklaşık 5-6 gündür göğüslerim çok acıyor atlet deyince bile canım acıyor ondan öncede 2-3 gün kasık ağrım oldu 3 aydır korunmuyorum sanırım hamileyim bunları yaşayan oldu mu adetime 9 gün var kendimi test yapmamak için zor tutuyorm adetmn gecikmesini mi beklesm
  5. Hamilemiyimm

Hamilemiyimm

11 aylık evliyim hic korunmadigimiz halde hamile kalamadim ve bu ay adetim 6 gun gecikti umitlenmek istemiyorum ama merakta ediyorumm belim cok agriyo karnimin sol tarafina sanki bi bicak sapliyorlar gibi oluyor ve ayaklarim cok usuyooo kizlar yardim edin deneyimlerinizi paylasin lutfen :(

Sayfayı Paylaş