arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

Evet canm benim benim esimde sperm testk yaptordi doltpr onerdi ama.goden . kadar strest altindaydi ama allaha sukur pek dusuk cilmadi oyle keci boynuzu pekmezsi aldim soguk pres ondan kullaniyo spremleri cpgaltiyo bakalim ins. Bizim de olur bu ag kullanmaya basladi bakalim bizde cok bebis isitiyoruz rabbim olmayanlara versjn

Kızlar bu ay adet günümde tuhaflıklar yaşamaktayım. Gününde adet olmama rağmen çok az ve kahverengi olarak geliyor. Sanki adet olmamış gibiyim. Göğüslerimde şişkinlik ya da herhangi bir ağrı söz konusu değil. Ayrıca karnımda da ağrı yok. Sıradan bir gün gibi geçiriyorum. Neden böyle oldum bir fikriniz var mı?

Doğum kontrol hapı kullanarak korunuyorum ve yaklaşık 5 yıldır içiyorum. Geçen ay bir iki tane ilacı bir gün gecikmeyle içtiğim için hamile kalmış olamam herhalde değil mi kızlar??? Hapı bıraktığı halde birkaç ay hamile kalamayanlar biliyorum kaldı ki bir iki ilaççı biraz gecikmeli olarak içtiğim için hamile kalabilmeyi mantıksız buluyorum haklı mıyım sizce???

Doğum kontrol hapını düzenli kullanmak gerekir. Düzensiz kullanım adet siklusunun değişmesine ve hamileliğe neden olabilir. 2 ya da daha fazla gün hapınızı içmeyi unutursanız, bu durumda doğum kontrol hapları koruyuculuğunu kaybedecektir bilginize . Büöyle durumlarda ek korunma yöntemi tercih etmek gerekir. Siz emin olmak için gebelik testi yapın derim . Böyle şeyler de mantık işlemez hanımefendi tedbir işler , sevgiler ;)

Şurayada not düşelim;
(Bazı doğum kontrol haplarını almayı unutmak ertesi gün herhangi bir etkiye sebep olmazken, bazı ilaçlarda ise bir tane ilacı almayı unutmak doğum kontrolünü riske atabilir. Gebelik söz konusu olabilir) Bu yüzden korunmayı riske atmamak için ek olarak prezervatif gibi korunma yöntemi tercih edilebilir.

Geri