gebe
  1. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sivilce erken gebelik belirtisi olabilir mi?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında hican87 tarafından paylaşıldı.

hamilelik belirtisi sivilce sivilce gebelik belirtisi hamilelik belirtisimidir gebelikte sivilcelenme hamilelikte Arkadaşlar adetime 10 gün var.bu ay hamile olmayı ümit ediyorum ve aşırı sivilce çıktı yüzümde.hiç bukadar sivilce çıkmazdı bende.daha önce yaşayanlar varsa paylaşabilir mi?
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    stres yapmaman gereken bi dönemdesin....bu konuyu fazla düşünme bence...sorsan bana sen becerebiliomusun diye..hayırrr tüm hayatım gebe kalabilmek üzerine kuruldu iki buçuk yıldır.....

3. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım haklısın.annelik galiba daha anne oladan başlıyor bizde

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Hamilelikte sivilce cikiyo. Bendede cok cikmisti ama 2.ayinda falan baslamisti.
    Her vucut farkli oldugu icin belki sende daha erken baslamistir belirtiler.

5. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah cnm haklısın her vücut farklı.bu ay sonunu bekliyorum bakalım hayırlısı.

6. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben pek sanmıom benımde cok sıvılcem var bu ay adetıme cok var ..ama hıc sanmıom ben..belkı bıseylere sıkıntı yapmıs olabılırsın ondanda cıkmıs olabılır..
    dılerım hamılesındır

7. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vallah ben bu ay pek çok hamilelik belirisini yaşıyorum.inşallah hüsranla sonuçlanmaz.kasıklarım batıyor(yürümekte zorluk çekecek kadar),tansiyonum düştü 9-6.gögüslerim inanılmaz acıyor,üstüne yatamıyorum.bazı hamilelerde sivilcede çıktığını duymuştum.inşallah bunlar psikolojik değildir:(

8. Beria

Beria Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar nette gebelik belirtileri araştırması yaparken gördüm burayı ve bende size sorayım dedim...daha 1 aylık evliyim ve geciktirici hap kullandım evlendiğimde reglim 24 eylülde oldu normalde 15inde olacaktı.ilk gün korunmadık ama şuan korunuyoruz...sizce ilk gün gebe kalmış olabilir miyim??daha günüm geçmedi ama mide bulantısı baş dönmesi kasıkta seğirme halsizlik uyku oluyor şuan eczaneden test aldım negatifti ve bugün annemin zoru ile kan testi yaptırdım yine negatif ama annem ısrarla var bişeyler diyor kaç yıllık kızımsın hiç kırmızı et yemeyen biriyken şimdi canın et istiyo sürekli et yiyorsun diyo...sizce ne olabilir bana yardım edin ltfn:( kan testi negatif diyo yanılma olabilir mi acaba

9. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    canim oncelikle hosgeldin

Bana hamile olma durumun cok dusuk ihtimal gibi geliyor. Idrar testlerinin yanilma paylari var ama kan testlerinde pek bole bi ihtimal yok diye biliyorum. Kan testlerinde kesin belli olur canim. Mide bulantilari kasik agrilari ise insan hastalanacaginda da ayni zaman da yumurtlama donemlerinde de ortaya cikiyor. Bazen de psikolojik

Eger istiyorsan ins hamilesindir canim ama dedigim gibi ben cok ihtimal vermiyorum :(

10. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kan testinde yanılma olmuyor diye biliyorum.ama bebek istiyorsan inşallah hailesindir cnm.bende çok istiyorum:(

11. Beria

Beria Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim kızlar...rabbim tüm isteyen herkese çocuk versin inş.bu arada hala regli olamadım:) inş test yanılmıştır:)...

12. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inş.yanılmıştır cnm.bende p.tesi yaptırcam kan testi.adetime 5 gün kaldı yinede dayanamıcam yaptırcam.

13. Beria

Beria Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş sonuç pozitif çıkar cnm

14. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım amin...

15. mechul07

mechul07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu konuyu merak ediyorum adetime 3 gün var burnumda ve alnımda sivilce cıkmış:( varmı sivilce cıkıp da hamile olan çok merak eediyorum

sivilce erken gebelik belirtisi olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  3. Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma Ayrıntıya girmeden önce Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik olur mu diye merak edenlere hemen cevap verelim evet olunur. Bu yüzden rahat olun melekler ve sizlerle en son paylaştığımız gebelik belirtileri ne zaman belli olur konumuzun ardından bu kez Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma konusu ile...
  4. Rahim Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Rahim Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Rahimde Hamilelik Belirtileri Rahim Ağrısı Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız sırt ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi konumuzun ardından bu kez rahim ağrısı hamilelik belirtileri nedir kısaca açıklamak istiyoruz.. Rahimde hamilelik belirtisi, 2 ila 8 hafta arasında elde edebileceğiniz başka bir belirtide rahim sızlaması ve rahim ağzının...
  5. Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtiler Yumurtalık Ağrısı Yumurtalık Ağrısı Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, anne olma hevesi içinde ki meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi ilgilendiren bir konu olan yumurtalık ağrısı hamilelik belirtileri hakkında sizlere bilgi vermeden önce gebelik belirtisi vajinal kaşıntı hakkında bilgi verdiğimiz sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.. :) Gebeliğin...

Sayfayı Paylaş