gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım ben face hesabımdaki yorumların nasıl gizleneceğini öğrenmek istiyorum var ise yardımcı olun lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor

twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor

Tweetlerimin gizli olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bu mümkün mü ? Yapılışı var ise tabiki oluyorsa bilgi verilmesini istiyorum.
  3. Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

Facebook hesabını dondurmak nasıl yapılıyor 2012

2012 facebook hesabını dondurma facebook hesabı nasıl dondurulur facede hesap dondurma 2012 Facebookta yeni düzenlemeden sonra hesabınızı nasıl donduracağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Anasayfanın hemen yanında bulunan küçük işarete tıklayıp "Hesap Ayarları" nı seçin, Açılan pencerede sol menüde "Güvenlik" bölümüne tıklayın. Sayfanın altında "Hesabını...
  4. Facebook İçin Arşiv Temizleme Nasıl Yapılıyor ?

Facebook İçin Arşiv Temizleme Nasıl Yapılıyor ?

facebook arşiv temizleme facebook arşiv mesajlarını silme Sevgili melekler, facebooku olanlar bilirler, önceden gelen mesajlar kolaylıkla silinebiliyordu. Şimdi ise arşiv kategorisi geldi ve silinmiş mesajlar bu başlık altında toplanıyor. Arşivde toplanan mesajları hızlı silmek içinse chrome tarayıcı kullanmak gerekiyor. Bu yazımızda facebook arşiv temizleme ile ilgili bilgiler vereceğiz...
  5. Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

bu konu facebook da öpücük işaretinin nasıl yapıldığı bilgilerini içermektedir. Facebook üyeliği olanların en çok merak ettiği konulardan biride facebook paylaşımların da ve yorumlarında yapılan öpücük işaretinin nasıl yapıldığı yolundadır. Sizlere facebook da öpücük resminin nasıl çıktığı bilgilerini paylaşıyoruz. Facebookta öpücük yapmak için şu kodu girmeniz yeterli olacaktır...

Sayfayı Paylaş