gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede kalın yazı yazmak nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Facebook da kalın yazı yazmak istiyorum bunu nasıl yapıyoruz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Facebookta kalın yazı yazmak için kalın yazmak istediğiniz kelimenin ya da cümlenin başına ve sonuna * işareti koyacaksınız. Yani *merhaba* yazdığınızda yazınız facebookta merhaba şeklinde görünecektir :)

3. muhammet oğul

muhammet oğul Forum Okuru

Sevgili arkadaşım teşekkür ediyorum bilgilendirmen için. İyi günler diliyorum.

facede kalın yazı yazmak nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazı yazmak...........

yazı yazmak...........

Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime çok...
  2. Yaz makyajı nasıl yapılır?

Yaz makyajı nasıl yapılır?

yaz makyajı nasıl yapılır Yaz aylarında bronzlaşan teninize uygun bir şekilde en iyi makyajı ve görüntüyü sağlamanız için sizlere gerekli olan makyaj tüyolarını sunuyorum Yazın cildimizin nemlendirilmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacı olur. Bunun için güneşlenirken mutlaka koruma kremi, güneşlendikten sonra da nemlendirici krem kullanın. Yapacağınız makyajın güzel görünmesinin ilk...
  3. Yaz makyajı nasıl yapılır

Yaz makyajı nasıl yapılır

Kızlar Yaz makyajı nasıl yapılır bilen var mı ki biliyorsunuzdur da işte banada yardım edin nolur
  4. Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facebookta zaman tüneli nasıl yapılıyor arkadaşlarım =
  5. facede grup yönetimi nasıl yapılır

facede grup yönetimi nasıl yapılır

Arkadaşlar bir face grubu kurmak istiyorum ama nasıl yöneteceğim, bilgi verebilirmisiniz lütfen..

Sayfayı Paylaş