gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fal Öncesi

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Fal için yapılan hazırlık 1. Bir niyet tutulur.

2. Fincan tabağa ters çevrilmelidir.

3. Fincan soğuyunca kaldırılmalıdır.

4. İlk önce fincana, daha sonra da tabağa bakılır.

Fal için hatırlanması gerekenler

1. Kahve telvesi yeterli miktarda olmalıdır.

2. Kahve daima aynı yerden içilmelidir.

3. İçildikten sonra dipte kalan telve karıştırılmamalıdır.

4. Soğumadan fincan kaldırılmamalıdır

Fal Öncesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Falı

Soğan Falı

fasulye fali fasulye falı soğan falı hamilelik gebelik Soğan Falı: Bu fal sabır ister, zira uzun bir bekleme dönemi var. Kişilerin isimleri veya simgeleri çeşitli soğanların üzerine yazılır, soğanlar törenle dikilirler ve bu arada herbirinin kime ait olduğu belirlenir. Zamanla soğanlar filiz verirler, ilk filiz veren soğan kime aitse onun beklentileri gerçekleşecektir.
  2. Nohut Falı

Nohut Falı

kahve falında semazen kahve falı semazen falında ne demek görmek falda görmek Sadece kendinizi tutarak bu falı açmazsınız. Çünkü sağ taraf daima başkasını, sol taraf sizi temsil eder. Yani bu falla sevgilinizle olan ilişkinizi ve iş hayatınızdaki durumunuza bakabilirsiniz. 41 tane nohut alınır. Masanın üstüne konulur. Niyet edip 2 parçaya bölünür. Sağ taraf, niyetinizdir. Fala buna göre...
  3. Senden Öncesi

Senden Öncesi

Düşünüyorum da; bir bakıma senden öncesi yok gibi bir şey.. Çünkü senden önceki yıllar, sana hazırladı beni. Senden önce tanıdığım kişiler, seni bulduğum zaman değerini daha iyi anlayabilmem için birer sebepten başka bir şey değillerdi. Sensiz anılarım seninle geçen bir günün anısı yanında o kadar kuru ve cılız ki! Uzun yıllar amansız bir oluşun içinde çalkalanıp durdum. Bir trendim; küçücük...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş