gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Firari Bebeğin Annesi..

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

Hanımlar merhaba 10 aylık oğlum var,Çok aktif bir çocuk.

Annelerle konuşup paylaşımlar yapmak istiyorum,

Varmııı Sohbetime katılacak anneler:gezme:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla canım zamane çocukları diyoruz ya hakkaten şimdiki çocuklar daha doğar doğmaz cin gibi bakınıyorlar etraflarına hahaha Eskiden benim bildiğim 40 gün kadar bebeğin gözleri açılmazmış.Bende özellikle büyük oğlumdan çok çektim oda inanılmaz hareketliydi.Hatta kanımdayken bile belliydi ne kadar hareketli olduğu doktorum bile diyordu çok yaramaz hareketli bir bebek diye..Anne için bu zor bir durum bunu ben yaşadım yakından ve çok iyi biliyorum sıkıntılarını..

3. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

benim hamileliğim durgn geçti diyordum ki doğuncada bölee olursa ne iyi.

Hareket ettimi ediyordu etmeyince hastanede alıyorduk soluğu:hhh:

Şimdi zaptedemiyorum çok yoruyor beni ve bana çok düşkün :kiamam:

Bensiz ne oyun oynuyor ne başka birşey siyam ikizi gibiyiz:zonked:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    herşey çocuklarımız için ilk oğlum acaip hareketliydi karnımda ikinci sakindi işte dedim ikinci çok akıllı olacak :Devet akıllıydı 1 yaşına kadar evde unutuyorduk bir bebek var diye ama aklı ermeye başlayınca onuda zaptedemedik hahaha canları sağolsun ben alıştım artık:D

Firari Bebeğin Annesi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firar

Firar

Firar Ufak bir suçtan hapse düsen Temel'in kogus arkadasi sik sik hastalanmakta haftada bir doktora gitmektedir.Adamin doktordan her gelisinde bir uzvu kesilmektedir.Bir gün bacagi,sonra kolu,eli...Son gelisinde Temel kogus arkadasinin kulagina egilir manali bir gülüsle: -Uy!Hemserim sanmaki anlamayrum,baga öyle geliyoki galiba sen kisim kisim firar edeysun...
  2. İnekler firarda

İnekler firarda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Antalya'da 1.5 yaşındaki bebeği annesi çöpe attı

Antalya'da 1.5 yaşındaki bebeği annesi çöpe attı

Annesi tarafından çöp konteynerine atılmak istenirken kurtarılan bebeğin yanan 3 parmağına deri nakli yapıldı. Antalya'nın Alanya, yaklaşık 5 ay önce, akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen annesi tarafından bir süre dövüldükten sonra çöp konteynerine atılmak istenirken, polis tarafından kurtarılan ve ailesinin elinden alınan Hüseyin Can Y. Antalya'daki Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne...
  4. Baha - Firar

Baha - Firar

Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Ne Hayalin Gidiyor Ne Sevdan Terkediyor Bin Kadehde Bin Sise Bitti Gönlüm Sarhos Olmuyor Aglama Aglama Aglama Yüregim Demekten Ben Yoruldum Ey Kalbsiz Zalim Yar Söyle Sen Kendini Bensiz Nasil Avuttun Kokumu...
  5. Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

pınar altuğ kızı su bebek pınar altuğ kızının son hali ve kızının fotoğrafları su bebeğin son hali bebeğinin HAFTA BAŞINDA DOĞUM YAPAN PINAR ALTUĞ İLE MİNİK KIZI SU, ÖNCEKİ GÜN HASTANEDEN TABURCU EDİLDİ... Eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte evine dönmeden önce duygularını gazetecilerle paylaşan Pınar Altuğ, “Bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldığım için mutluyum....

Sayfayı Paylaş