gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Firuze ölüyor mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Muhteşem Yüzyıl dizisinin sonunu kaçırdım şimdi bittimi bilmiyorum da acaba Firuze öldü mü ölüyor mu bilgisi olan varmı nası kaçırırım ben yhaaa :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Aha şimdi seyrediyorum ama büyük ihtimalle bu sallandırmanın ertesinde keserler biter haftayı bekleriz. Dur bakim ahanda ayakları sallanıyor nefeste alamıyor. Gitti dağ gibi firuze gittiiii :D:D
    Yönetmenler yazısı çıktı ne dedim :) Haftaya bekleyeceğiz yada fragmanında belli olur :D

Firuze ölüyor mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firuze

Firuze

Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, Kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hyırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder.Kişiye nazar değeceğine işaret eder.Firuze görmek yardimla tabir olunur. Rüyasinda parmagina firuze tasli bir yüzük taktigini görmek, takan erkek ise, esinden bir yardim görecegine ve menfaat bulacagina; kadin ise, kocasinin...
  2. Bülent Ersoy ölüyor mu ?

Bülent Ersoy ölüyor mu ?

bülent ersoy ölüyor mu Bülent Ersoy 'Popstar Alaturka' adlı yapımda bir dağıttı pir dağıttı. Ersoy, "Ölümüm mü yaklaştı ne?" deyip, halkla helalleşti 'Ölümüm mü yaklaştı' diyerek helalleşti... Orhan Gencebay TRT'nin yeni yasasını eleştirdi!.. Sevim Emre markası için artık hazır... Gündeş Erkır'a yalancısın' dedi... 'Popstar Alaturka' önceki gün ilginç olaylara sahne...
  3. pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ?

pragalı ibrahim paşa ölüyor mu ?

Pragalı İbrahim diziden ayrılıyor mu ölüyor mu ? Az önce star tv de fragmanını seyrettim acaba ölcek mi ayrılacak mı diziden bilgisi olan var mı kızlar ?
  4. pargalı ölüyor mu ?

pargalı ölüyor mu ?

Muhteşem Yüzyıl acayiğ heyecanlı olmaya başladı. Söylenen o ki pargalı yakında ölecek, doğru mu ? Okan Yalabık çok ta güzel oynuyordu :(
  5. Mihrimah Sultan Ölüyor mu?

Mihrimah Sultan Ölüyor mu?

mihrimah sultan, mihrimah sultan ölümü muhteşem yüzyıl mihrimah sultan Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'ın 130.bölümüne, Mihrimah Sultan'ın göğsünde beliren kocaman yaralar damgasını vuruyor. Acaba bu yaraların sebebi ne? Yoksa Mihrimah Sultan kötü bir hastalığa mı tutuldu? Dizi bitmeden ölecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını bekleyen dizi fanatiklerine hemen...

Sayfayı Paylaş