gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

gebe kalmak için neler yaptınız hangi zorluklardan geçtınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebe kalamıyorum sorun ne olabilir? kolay gebe kalabilmek için yapılabilecekler arkadaslar bu bölümunde gebe kalmak için neler yaptık neler denedik onlar hakkında konusalım bir cok arkadasımız gebe kalmakta zorluk cekiyor uyguladımız kürler olabilir burada paylasırsak diğer arkadaşlarımızda faydalabilir..

2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    herkes yaşadığı sorunlarını yazsın arkadaslar birlikte çözüm üretelim.belkı basından aynı olaylar gecmıs arkadslar vardır bize faydası olabilir?

gebe kalmak için neler yaptınız hangi zorluklardan geçtınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebe kalmak için neler yapıyoruz

gebe kalmak için neler yapıyoruz

hamile kalmak için iğne tedavisi tek yumurtalıkla hamile kalınır mı tek yumurta ile kalınır mı yumurtayla süt buharı Anne olabilmek için ne tür aşamalardan geçtik neler yaptık melekler hep beraber bakalım kendimden başlıyim evliliğimin 11 ayında dr gittim önce klomene başladık yanında pregnil iğne 6 ay böyle devam ettik sonrası rahim filmi arkasından 3 aşılama aşılamadan sonra lapraskopi...
  2. Gebe Kalmak İçin İncir!..

Gebe Kalmak İçin İncir!..

gebelik için, incir, incir kürü, hamile kalmak, nasıl hazırlanır, nasıl kullanılır, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili gebe kalmak isteyen melekler, Sizlere çift çizgiyi gösterebilmek için elimizden gelen araştırmayı yapıyoruz.Yeni bilgimiz incir kürü!.. Prof. Dr. ibrahim Saraçoğlu, yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda ,yumurta sayısını...
  3. Erken gebe kalmak için ne yapmak gerekir ?

Erken gebe kalmak için ne yapmak gerekir ?

Erken hamile kalmak için beslenme, erken gebelik için ne yapmam gerekir, ne yapmalıyım ? Öncelikle herşeyden önce meleklerim, stres olayına girmeyeceksiniz ve kesinlikle " ben gebe kalamayacağım " korkusuna asla kapılmayacaksınız. Adetlerinizi düzenli takip edeceksiniz. Kesinlikle yumurtlama günü hakkında bilgiler edineceksiniz. Eşiniz sigara ve alkol kullanıyorsa yada siz, eşinize...
  4. Gebe kalmak için en uygun pozisyon nedir?

Gebe kalmak için en uygun pozisyon nedir?

hamile kalmak için hangi pozisyon olmalı,gebe kalmak için hangi pozizyon uygun,hamile kalmak için nasıl pozisyon almalıyım,hamile kalmak için uygun pozisyonlar hakkında bilgiler Çocuk sahibi olmak isteyen birçok çift en kolay yolu ve de en hızlı şekilde nasıl bebek sahibi olurum diye araştırma yaparlar. Bazı çiftler korunurken bebek sahibi olurken bazıları da korunmadığı halde hızlı...
  5. Hamile kalmak için geçmi kaldım?

Hamile kalmak için geçmi kaldım?

Günümüzde kadınların en sık sorduğu sorular şöyle: Bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?, Yumurtalık rezervimi bilebilir miyim?, Yumurtalık yaşlanmasını yavaşlatabilir miyim? Günümüz kadını çeşitli nedenlerle anneliği 40’lı yaşlara kadar erteliyor. Ancak bu rötar gebelik şansını ciddi olarak azaltıyor. Çünkü kadınlarda yumurta sayısının azalmasıyla birlikte 30-33 yaşlarında doğurganlık...

Sayfayı Paylaş