gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte endişeler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gebelikte korkmak hamilelikte korkmak hamileyken hamilelikte endişeler gebelikte endişe Düşünmek, endişelenmek ve korkmak gereksiz
    İLK doğumunuzu yapacaksınız. Doğum hakkında çok az şey biliyorsunuz. Endişeleriniz, korkularınız ve anlamsız bir karamsarlığınız var…
    Bütün bunların kaynağı, bazı sorularınızın cevabını bulamamanızdan ileri gelmektedir. Oysa bu soruların çoğunun önemsiz ve basit açıklamaları vardır. Sorunlarınızı içine atmak, endişe sebebi yapmaktansa, güvendiğiniz ebeye, hekiminize bunları sorarak karşılığını alınız. Onlara danışmaktan çekinmeyiniz. Göreceksiniz ki alacağınız cevaplar sizi rahatlatacak, doğuma kadar geçecek hamileliğiniz süresince sizin yardımcılarınız olacaktır. Muayenelerde bebeğin ve hamileliğinizin durumunu, belirleyecek, gerekli tavsiyelerle sizin sağlıklı bir bebek dünyaya getirmenize yardımcı olacaktır.

Gebelikte endişeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Annelerin Endişeleri

Yeni Annelerin Endişeleri

Kuşkusuz ki Anne olabilmek her kadının isteğidir hatta bazı kadınlar vardır ki bebek yapmak için evlenir yada evlilik dışı bebek sahip olmak ister..Her neyse Annelik nasıl bir duyguymuş bu yazımızda endişeleriyle beraber ele alalım melekler.. "Anne olmak nasıl bir duygu?" sorusunun cevabını bir anne nasıl verir dersiniz? "Harika", "Çok güzel",...
  2. Aşırı Endişenin Verdiği Zararlar

Aşırı Endişenin Verdiği Zararlar

mutsuzluk,ilişkiler,kontrolcü kişilik,evlilik,takıntı,travma,kişisel gelişim,panik atak,özgüven eksikliği,kadın erkek ilişkisi,özgüven kazanma,depresyon,endişe,davranış bozuklukları,psikolog,panik,anksiyete Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdurrahman Altındağ, günlük yaşamda aşırı endişeli olma halinin yaygın anksiyete bozukluğu...
  3. İşte endişeden kurtulma yöntemleri!

İşte endişeden kurtulma yöntemleri!

endise, endiseli, suphe, kurtulma, yontem konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Hepimiz hayatımızda bir çok şeyden endişe duyarız. Kimimiz yaşlanmaktan, kimimiz ölmekten, kimimiz ise başarısız olmaktan ya da yalnız kalmaktan endişe duyar. Endişelerimiz ile çoğu zaman başedebilirken, bazen bu hisse yenik düşebiliriz. Aslında endişe ile başetmek düşündüğünüzden daha kolay. EN...
  4. gebelik???

gebelik???

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi...
  5. gebelik

gebelik

kızlar ben aranıza şimdi katıldım bayağıdır okuyp takip ediyordum kısmet bu güneymiş ben gectiğimiz pazartesi hamile olduğumu öğrendim degerlerin iii olduğunu söyledi doktorum ama bugun belim çok ağrıyor aslında ağrıdan çok kasılma var korkuyorum sizce normalmiiiiiii

Sayfayı Paylaş