gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebeyim ve akıntım var :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebeyim ve akıntım var çok korkuyorum. Doktoruma ulaşamıyorum ne yapmam lazım, acil cevap verin lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Gebelikte artan östrojen hormonunun etkisinden dolayı vajinal akıntıda artış olması normaldir.

Gebeliğe bağlı görülen normal akıntı kokusuz, beyaz akışkan kıvamda, ince bir akıntıdır. Kötü kokulu, yeşil, sarı, kahbverengi, peynir kesiği gibi olan bir akıntı hamileliğe bağlı normal akıntı değildir. Gebeliğe bağlı artıl gösteren normal akıntı kaşıntıya sebep olmaz eğer vajina dış bölgesinde kaşıntı varsa enfeksiyona bağlı bir vajina iltihabı veya kandida (mantar) vajiniti olabilir.

Gebeyim ve akıntım var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeyim kasik agrim var ?

Gebeyim kasik agrim var ?

Arkadaslar merhaba benim sizlere bi sorum olacak ben hamilelik test yaptim 2 kez pozitif cikti daha kan testi yaptirmadim ama ara sira kasik agrilarim oluyor bnde korkuyorum benim icimi biraz rahatlatir misiniz tessekkurler
  2. gebeyim ve eklem ağrılarım var

gebeyim ve eklem ağrılarım var

Merhaba arkadaşlar. 4 aylık gebeyim ve eklem ağrılarım çok yoğun, bu normal mi acaba? Bilgi verebilirmisiniz?
  3. Pembe akıntım ve kasık ağrım var nedeni nedir?

Pembe akıntım ve kasık ağrım var nedeni nedir?

pembe akıntı hamilelik belirtisimi,pembe akıntı gebelik belirtisimi,kasık ağrısı hamilelik belirtisimi,kasıklarda batma ve lekelenme hamilelikmi,lekelenme sorunları hakkında bilgiler Adetimden 2 gün geçti pembe lekelenmem ve kasıklarımda ağrılar batmalar oluyor sizce bu gebelik belirtisimi hamile olabilirmiyim?Bazı bayanlar bunun üstüne görme olduğunu söylüyor pembe lekelenme üstüne...
  4. Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Kadınlardaki vajinal akıntı, tamamen doğal ve normal bir durumdur, ama miktarında artış gözlenmesi bazı kadınlar için endişe verici olabilir. Genelde bu da normaldir, çünkü kadınların hayatları boyunca sabit olmayan ve dalgalanma gösteren östrojen düzeyleri zaman zaman akıntı fazlalaşmasına neden olabilir. Fakat sürekli artış göstermesi tıbbi bir sorunun göstergesi olabilir. Enfeksiyon ve...
  5. 2 damla kahverengi akıntı ve sıvı var hamilemiyim ?

2 damla kahverengi akıntı ve sıvı var hamilemiyim ?

Bu ay adetimin ilk günü tuvalette iki damla kahverengi bir sıvı aktı ve iki gündür hiç birşey almıyo acaba hamilemiyim çocuk düşünüyoruz adetim de 1 hafta gecikti

Sayfayı Paylaş