gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Geçmiş Yaşam Terapisi

Konu, 'Feng Shui' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayatta herşey bir sebep-sonuç ilişkisine bağlıdır. Bu sebep bu hayatınızda veya geçmiş hayatlarda yaşamış olduğunuz bir sebebe bağlı olabilir. Bilinçaltımızdali hafızamız ruhsal yolculuğumuzda yaşadığımız herşeyin bir kayıtını tutar. Güven veren etkili bir geçmiş yaşam regresyonu size geçmiş yaşam anılarınızı gözden geçirip yaşadığınız herhangi birşeyin sebebinin olumlu veya olumsuz olduğunu gösterir.

İnsanoğlu'nun problemlerinin %95'i geçmiş yaşamlarında başlamıştır. İlişki çatışmaları, fobialar, aşırı kilo, başarı engelleri veya blokajları ve bağlılık korkusu veya yakınlık korkusu bunlardan sadece birkaçıdır. Karmik problemlerden sadece birkaçı Gemiş yaşam terapisi ile çözümlenebilir. Bir problem bugüne ait gibi görünse bile çoğunlukla geçmiş yaşamlarda başlamış olan bir problemin süren etkisidir.

İşleyişi tamamen anladığınızda, hangi konu üzerinde araştırma yapmak istediğinize siz karar verin

Geçmiş Yaşam Terapisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağışlama Terapisi

Bağışlama Terapisi

Bağışlama Terapisi İnsan küçücük, dünyadan habersiz olarak biçare halde doğar. Ama oysa bütün kainatı içine alabilecek ve zemine halife olabilecek istidatta yaratılmıştır. Dünyaya gözünü açmasından itibaren, o çocuk kendi aklının görmediği ama istidat gözünün çok iyi gördüğü kemaline doğru inkişafa başlar. Hem de ne başlangıç… her kemale karşı duyulan iştiyakin, insana layık olan haliyle...
  2. Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye

Polis Kayitlarina Geçmiş Yaşanmış Bir Hikaye

entens hikayeler hırsızlık ile ilgili hikaye polislikle ilgili hikayeler POLIS KAYITLARINA GEöMIS YASANMIS BIR HIKAYE Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu bir süre kurcalamış, "Bozuldu herhalde" diyerek yatmış. Ertesi gün adam ise gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına,...
  3. Davranış Terapisi

Davranış Terapisi

Bu terimin kapsadığı tedavi yöntemleri arasında duyarlılığın giderilmesi (bkz.), aversiyon (bkz.), zorlama (bkz), model tedavisi (bkz.), biçimleme tedavisi (bkz.), pozitif ve operant şartlama terapileri (bkz.) vardır. Dolayısıyla «davranış terapisi» tek bir yöntem değildir ve «davranış terapileri» yahut «davranış tedavi yöntemleri» olarak söz etmek daha doğru olur. Hayvanlarda yapılan deneysel...
  4. Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

Polis Kayıtlarına Geçmiş Kayseride Yaşanmış Bir olay

Arkadaşlar ben Kayseride kalıyorum ve burada akıl almaz cok degişik tuhaf olaylar meydana geliyor bunlar birisinide ögrendim ve sizinle paylasmak istedim umarım begenirsiniz Hirsizin biri, bir evin Çatısına Çıkmış ve anten kablosunu kesmis. Evin reisi de tam TV'ye dalmisken yayin kesilince televizyonunu biraz kurcalamis, Bozuldu herhalde"diyerek yatmis. Ertesi gun adam ise gittikten...

Sayfayı Paylaş