gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

geriye getıremedıklerım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

geriye getıremedıklerım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. --->: Geriye Dönen Adam

--->: Geriye Dönen Adam

Yağmur yağıyordu Benim saçlarımda kırağılar vardı Onun omzuna konmuş bir gül Sana kendimi getirdim,belki unutmuşsundur Birlikte söylediğimiz şarkıları getirdim Bir kaç gömlek bir pijama altı Tuttuğum notları,serin volta boylarında adımları sayıp susuşlarımı Elimle büyüttüğüm nazlı bir menekşeyi Gökyüzüne verdiğim dualarımı Çakmağımı,sigaramı,tabakamı ve kitaplarımı...
  2. Yemen’den geriye kalan...

Yemen’den geriye kalan...

yemen şehitleri listesi yemen şehitleri isim listesi savaşı sehitleri Yürek burkan bir Yemen türküsü ve birkaç mezar taşı… 300 bine yakın şehit verdiğimiz Yemen'den geriye kalanlar bunlar. Türkü belki yüzlerce yıl daha dilden dile dolaşacak ama şehitlerin geride bıraktığı son mezarlar da yok olmak üzere. ‘Yemen Çölü nasıl bir ölü uykusundasın ki bunca şehidin kanı seni yeşertemedi. Anaların,...
  3. Burun Gerisine Akıntı

Burun Gerisine Akıntı

Burun Gerisine Akıntı -------------------------------------------------------------------------------- Hazırlayan: Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Burun Gerisine Akıntı (BGA) boğazda akıntı toplandığını hissetmek veya burnun gerisinden akıntının aktığının farkına varmaktır. BGA egzersiz, kalın salgı veya boğaz kasları ve yutma ile ilgili sorunlardan ötürü de ortaya çıkabilir. Normal...
  4. Geride kaldın sen..

Geride kaldın sen..

Devrilip gidiyorum işte Geride kaldın sen... Aşınmış sevdalar gibi Yıpranmış postallar gibi Lime-lime, yararsız Geride kaldın sen... Kaprislerinle, nazlarınla Bakışlarınla, sözlerinle Tutulmayan vaatler gibi Harcanmış saatler gibi Tek başına, kararsız Geride kaldın sen... Buraya kadarmış güzelim Boynumda bıraktığın diş izi Bitmez sandığın aşk denizi Buraya kadarmış. Vedalaşmak isterdim...
  5. Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride kalmakmış zor olan. Giden otobüsün soğuk camına başını yaslayıp,gözyaşlarını akıtmak değil... Gidenin ardından ağlayarak el sallamakmış zor olan.... Zor olan geleceğin getireceği kaygılarla sıkışan bir yüreği taşımak değilmiş,göğüs kafesinin altında... Hasretin ateşiyle yanan bir yüreği gözyaşlarının vuslat masalıyla avutmaya çalışmakmış zor olan... Gittiğin yerin en tenha...

Sayfayı Paylaş