Gezegen Falı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gezegenin senin için dönüyor.

sevgi
27.06.1976
07:12
ay
şimdiden teşşekkür ederim

sizi tam olarak anlayamıyorlar. Arkadaşlarınıza ve ailenize sıcak olduğunuz kadar ve onlar zaman geçirmeyi sevdiğiniz kadar kendinizede zaman ayırarak şarz olmayı seviyorsunuz. Başkalarının duygularına ve düşüncelerine saygı gösteriyorsunuz. Tabiki onlardanda aynı saygıyı bekliyorsunuz. Size karşı yapılan davranışları (saygısızlık) sayıyor ve hatırlıyorsunuz. Saygısızlığı yapanları affediyorsunuz ama onları hiç mi hiç unutmuyorsuz. Senin çekingenlikler eksikliğin ve doğuştan olan şakacılık, seni herhangi bir partinin yaşamına yapar. Sen, beklenilmeyen yapmaya güvenilebilirsin. Sen en iyinde olmalı, kişisel özgürlüğününde muazzam bir miktarına sahip olmalısın.

canan

28.03.1989

17:05 sanırım:)

gezegenim normalde mars sanırım ama satürn güneş ve neptün arasında gittim geldim :) satürnü seçiyorum:)

teşekkürler şimdiden:)

canan

28.03.1989

17:05 sanırım:)

gezegenim normalde mars sanırım ama satürn güneş ve neptün arasında gittim geldim :) satürnü seçiyorum:)

teşekkürler şimdiden:)

Satürn bizim yetersizliğimizi eksikliğimiz gösterir. Yaşamı çok ciddiye alıyorsunuz. Aynı zamanda eğlenmek sizin için çok zor bir olay olarak görünüyor. Sizin için yaşam çalışmaktan ve güvenli olmaktan başka bir şey ifade etmiyor gibi geliyor bize. Kafanız her zaman çalışıyor! Yaratıcılığınız herzaman diğerleri tarafından ilgi ile izlenen bir şey. Bütün projelere yardım edebilirsiniz fakat uzun süreli projelerde fazlaca sabırlı olmadığınız bilinmiyor. O kadar çok enerjinizi ve kendinize güveniniz varki bazı şeyleri kaybettiğinizi anlamanız çok zor oluyor. Çabanız beklentilerinizle uyuşmadığınıda sorunlar başlıyor. Bu konuda çalışmanız gerekiyor hatta çalışmaktan öte çaba göstermeniz gerekiyor.

Cevap: Gezegen Falı

semiha
12.03.1975
saat:04.00
satürn

Satürn bizim yetersizliğimizi eksikliğimiz gösterir.
Sen, muhtaç gözükmekten kaçınmak için duygusal ve fiziksel bağları yaparken kendini inkar edebilirsin,
Amaç oluşturmada biraz yavaşta olsanız, karar verdikten sonra hiç bir şekilde sizi kimse durduramıyor. Amaçlarınızı gerçekleştirmede kararlısınız. Kendinizi feda etmek ve zorlanmak amaçlarınıza ulaşmada sizin için çok fazla bir şey ifade etmiyor. Diğer insanlar sizi bu şekilde gördüklerinde kendini beğenmiş diye düşünebilirler. Sizde samimiyet ve nezaket hakimdir. Bu nezaket ve samimiyet size başkalarına zarar verme veya haksılık yapma hakkı tanımıyor. İçinizde biraz sufilik birazda gizemli mistik bir taraf var. Gelenekleri çok seviyorsunuz.

Duygusal tarafınızı unutmuş gözüküyorsunuz. Başkalarının duygusal tarafını görmek sizi rahatsız ediyor. Duygusallık size göre insana sadece problem getirir. Problem çözmek sizin için sadece mantıklı olmakla mümkün olan bir şeydir. Sen kendi iç dünyanla uğraşacak biri değilsin. Ayrıca derin bir aşk yaşayacak biride değilsiniz. Ve bunları yaşamaktansa kaçınmayı tercih eden bir yapınız var. Birlikte olduğunuz kişiden veya arkadaşlarınızdan duysugal şeyler duymamayı tercih eden bir yapınız var. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi paylaşmayı seviyorsunuz. Çok çabuk öğreniyorsunuz ve olayların neden oluştuğu hakkında gözlemleriniz her zaman tutuarlı oluyor. Ayrıca olayların geleceği hakkında iyi tahminler üretebiliyorsunuz.

Duygusallik yönünde yazdigin hersey dogru abla :uhu: göstermedigim yetmiyormus gibi, birde gösterene engel oldum :uhu:

Cok tsk ederim, emegine saglik cnm :kiss:

sevda 24.03.1983 09:10 ay

Sevdiğiniz insanlara duygusal yanınızı göstermekten hiç yorulmazsınız. Sizi düşünenlere karşı çok eli açık bir insanısınız. Eli açıklığınız, aşk ve sadakat içeridği için bunu hakedenlerde sizi çok seviyorlar.

Aşkı bütün formatları ile tanıyor ve ciddiye alıyorsunuz. Oyun oynamayı sevmiyorsunuz. Bütün bunlar sizi duygusallık konusunda karşı koyulmaz birisi yapıyor. Senin, ciddi şekilde kendinden-şüphelendiğin anların var. Sana o bazen, senin, kim adil olduğun görünür, yeterli değildir. Senin esas değerini görmesi için senin yetersizliğini, seni diğerlerinin eleştirilerine aşırı duyarlı yapar. Sen, senin etrafında insan tecrübesinin bir parçası olmayı isterken, veya ret, onu zor yapar, sen, insanların bir grubunun arasında kendin için bir yeri yaptığın için. Sen onun yerine, yalnız olduğu kendine çekilmeye yönelirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri