gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Göknur Kime ne Şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

göknur eh kime ne göknur kime ne sarki sözü şarkı sözü ah eh sevdalı kendine yanar şarkı
    eh kime ne sevdalı kendine yanar
    yanarsa aşkına ağlar
    eh kime sordunki bize karışırlar
    inanmasınlar ne yaza

yanarsa aşkına ağlar
    inanmasınlar ne yaza

Gel gönlümüzle cevap verelim
    bu bize şans aşkı gösterelim

ah göze gelmeyelim
    yanarsa aşkına ağlar
    inanmasınlar ne yaza

ne o yoksa aklınmı karıştı
    kalbin mantığınla yarıştı
    yapma yüreğini dinle yine
    hadi aşkını söyle

Göknur Kime ne Şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Hangi şarkı Size kimi-neyi HatırLAtıyoR???

Yalın_ Son Aşkım Evanescence_My Immortal EŞİMLE TANIŞTIĞIM İLK GÜNÜ HATIRLATIYOR..
  2. göknur aşığınım şarkı sözleri

göknur aşığınım şarkı sözleri

ferhat göçer aşığınım şarkı sözü seveceğinizi düşündüğüm bir şarkı melekler... Hic yasamamisim senden önce Bir rüya bu de,bir masal bu de Yada gercek olsun hikayemiz ne fark eder Bir rüya bu de,bir masal bu de Yada gercek olsun hikayemiz Bir kere sevdi seni bu gönül,bir kere Bir kere yandi sana bu yürek,bir kere Askim,canim,bebegim degisine Asigim senin...
  3. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'leri, gelen yoğun istekler üzerine sizlere bu sayfamızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Uyku yok bu kafa susmuyor Oradan oraya akıp gidiyor Sıcak bi yaz yine kaçık biraz tadım Yok uykum yok...
  4. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Neler Neler Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, en son eşi Emina Sandal ve Mustafa Sandal Çek Kafasını Gönder şarkısının paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal 2012 Organik albümü paylaşımlarında bulunmak istiyor ve sizlere bu yazımızda Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü sunmak istiyoruz Melek'ler. Olur...
  5. Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe'nin Seslendirdiği Ne Yapardım Şarkısının Sözleri

Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözü Gökçe Ne Yapardım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Yerli Şarkı Sözleri kjonumuzda bu kez Gökçe Ne Yapardım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Ne Yapardım Kendi başına buyruk herkes peşimde kuyruk Parmağımın ucuna doladığım herkesin ahını almışım ki Bana bakışına kul köle her cümlen ezberimde Yediğini içtiğini bilmesem ne yapardım bilmem Ne yapardım bilmem seni...

Sayfayı Paylaş