gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok Güzel Komik Sözler:) Arkadaşlar sizden facebook sayfamda yazacağım Çok Güzel Komik Sözler yazmanızı rica ediyorum son dönemlerde hep hüzünlü gördü herkes beni şimdi ise taktitk değiştirip biraz eğlenceli görünmek istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

dün dayım aradı hangi dayın jan clod van dayım
    ablana söle de yarım bir af getirsin babana sölede eşşeği sudan getirsiNN

KALBİMİ ONA VERDİM SAKLASIN DİYE SALAK DOLABA KOYMUŞ KOKMASIN DİYE

Deliye her gün sevgililer günü... Seni deli gibi seven delin...

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...

Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...

Karın olmak istiyorum karın, ey benim kardan adamım...

Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek isteyenler için komik resimler

gülmek isteyenler için komik resimler

Birbirinden komik resimler yine sizlerle hangi erkek böyle bir arabanın sahibi olmak istemezki offff offffff vecdii kediye bak nasılda salınıyo masallah masallah ahh ahhh hep böle huriler melekler görsem rüyamda banada bakın yaaa yoksa beni begenmiyormusunuz cek oglum cek bunlar ne bilir poz vermeyii pehhh napıyomuşuz yaya alt gecidini kullanıyomuşuz
  2. Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Komik ve Romantik Sözler Kısa Komik Romantik Sözler Son zamanlarda monoton bir hal alan aşk hayatınıza biraz eğlence ve romantizm katmak ister misiniz? Elbette ki istersiniz bunu kim istemez ki diyor ve sizlere komik ve romantik sözleri aktarıyoruz Melek'ler. *Sürekli trip atmak zorunda mısın Tamam ya sustum konuşmuyorum. *Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama...
  3. Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

çok komik espiriler, En komik espirili sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve gülmek isteyen tüm arkadaşlarımıza stres atmak için faydalı oalcak olan çok komik espirili sözler paylaşıyoruz. Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden ! Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez. Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi...
  4. Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook resimli komik sözler
  5. facebook için çok komik sözler arıyorum

facebook için çok komik sözler arıyorum

Melekler, ben facebook sayfamda paylaşmak üzere komik sözler arıyorum. Çok komik olsun lütfen, arkadaşlarımla paylaşacağım :D))

Sayfayı Paylaş