gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hacer - Son Defa

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yok yok artık sevmiyorum seni Bıraktım herşeyi Sen de bırak beni

Sen sen çok üzdün beni
    Ne varsa şimdi
    Ver bana geri

Son defa elveda derken sana
    Gidiyorum bu son veda
    Bırakıyorum herşeyi arkamda
    Korkmuyorum asla

Hacer - Son Defa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hacer - Erkekler

Hacer - Erkekler

Aramızda aşk vardı Sen hep uzaklarda kaldın Birisi varken böyle İkincisi niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Sensiz olamam derken Gittin bu kadar erken Anladık ikincisi varken Üçüncüsü niye? Erkekler ah erkekler Aşk trafiğindeler Bir gün bir yerde patlarsa teker Size kadınlar güler Eremedin muradına oh ya Yakalandın bak...
  2. Hacer - Serseri Yankısı

Hacer - Serseri Yankısı

Firari bir aşkın koynunda Gidip geliyorum Serseri yankısında Seni arıyorum Kayboluyorum bazen Korkuyorum kendimden Ellerimde ellerini Yüzümde ararken Kırmızı bir gül içinde Sevip sevmiyorum Serseri yankısında Seni anıyorum Sevemiyorum bazen Kaçıyorum kendimden Gözlerimde gözlerini Bende yakalarken
  3. Hacer - Nerdesin

Hacer - Nerdesin

hacer nerdesin bbg hacer nerdesin bbg şarkıları krem Bunca yıl yolunu gözledim Bir gün bile bana gelmedin Ayrılığı sen istedin Sensizliği bana öğrettin Nerdesin gelmedin Ellerin ellerim Gözlerin gözlerim Yüreğin yüreğim Canım benim Şimdi ben çok uzaklarda Sense hala benim aklımda Umutlarım yarınlarda Çaresiz bıraktın beni aşkımla Kimlesin gelmedin
  4. Hacer - Neden Buralardayım

Hacer - Neden Buralardayım

Gecelerden uzaktayım Bu diyarlar bu zamanlar Hayır, hayır ben değilim Bu, bir başkası Neden buralardayım of Özlemlerim demlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde gurbetliyim Yavaş yavaş yanıyorum Aman dostlar Bana, yine mi özlemler Hayır, hayır artık buna dayanamıyorum Neden buralardayım Sevmelerim senlendi Sevgilerden uzaktayım Dilimde hasretliğim
  5. Hacer - Kapılarım Açık

Hacer - Kapılarım Açık

Güller sofrasında dudaklar Dökülmüş üzerime Tenim dirense de güz yağmurlarına Seninleyim dinle Islak bir şarkı bende Yasak bir aşk içimde Güz yağmurlarında ıpıslağım Kapılarım açık bekliyorum Güller sofrasında bakışlar Açılmış yüreğime Tenim dirense de güz yağmurlarına Bekliyorum söyle

Sayfayı Paylaş