Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

5.gif

ya sultancım biraz önce tuvalete gittiğimde bi damla kan gördüm, şimdi de tuhaf renkli akıntılar geliyor,heralde regli olacağım,ama hiçbir belirti vermeden ilk kez oluyor,normalde hafif de olsa sancıyla gelirdi,bakalım devamını bekleyeceğiz...ama belirti vermeyince şok oldum...allah duamı hemen kabul etti galiba:)bu ay yıkılırım diyordum ama alıştık galiba eskisi gibi sarsmıyor,şaşırtmıyor....bakalım devamını bekliyoruz...

oh oh canım benim hadi ya hayırlı haberler alalım artık değilmi çok sevindim inş.güzel ve mutluluk haberlerini alıcaz canım bekliyelim biraz daha ne olucak

ya sultancım biraz önce tuvalete gittiğimde bi damla kan gördüm, şimdi de tuhaf renkli akıntılar geliyor,heralde regli olacağım,ama hiçbir belirti vermeden ilk kez oluyor,normalde hafif de olsa sancıyla gelirdi,bakalım devamını bekleyeceğiz...ama belirti vermeyince şok oldum...allah duamı hemen kabul etti galiba:)bu ay yıkılırım diyordum ama alıştık galiba eskisi gibi sarsmıyor,şaşırtmıyor....bakalım devamını bekliyoruz...
dur bakalım tabi belli olmaz regl değildir inşallah tatlım. öyle gittikçe alışıyoruz bende bu akşam katılırım belki sana yalnız bırakmam büyük ihtimal.

bu ay o kadar da belirti vardı ki elanın dediği gibi belirti falan hep yalan ....nerdeyse kesin hamileyim diyordum,düşün ped bile almamışım,belirti falan da olmayınca evde bitane var bakalım napacam hastayım da:(
ben iki ay önce anladım zaten belirti diye bi şey olmadığını regl gecikmesinden başka belirti yok her şey olabilir yani.bakarsın gerek olmaz pede bi iki damla yerleşme kanaması tamam bittiii...

Geri