Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar bana dua edin nolur,şimdi de ufak bir hareket nedeniyle belim incindi,kıvranırken size yazıyorum,benim sınavım da bu gün galiba....

bu ay o kadar da belirti vardı ki elanın dediği gibi belirti falan hep yalan ....nerdeyse kesin hamileyim diyordum,düşün ped bile almamışım,belirti falan da olmayınca evde bitane var bakalım napacam hastayım da:(

cnm kıyamam sana ben gerçekten öle umutluydun ki banada umut ışığı olmuştun cnm ya vücidumuza yaptıramıcağımız şeyler oluyo mesela benim 3 ayda göğüslerim çatladı hep büyüyüp küçülmekten bebe yağı sürüyorum eşimde şaşkın ama napalım teyzem biraz yaşlıda ona anlatıyorum yer arıyo kendine eli kulağındadır siz anlamazsınız diyoo inşallah bir avunduğum oo
akşam eşime diyorum herkez psikolojik diyo sencede ben okadar mı takığım oda hayır cnm gerçekten aynı hamile gibisin diyo yeni bebek kaybettiğimiz için net hatırlıyo halimi
inşallah sınavımız bu değildir cnm napalım umut etmekten ve beklemekten ötesi yokk sıkma canını emii

reglini bekleme kız belkide olmıcaksın nerden biliyosun inş.güzel haberler alıcaz merak etme :)bende bu sabah çatlatma iğnemi vuruldum yarın sabahta aşılamam olucak canım bekliyorum yani
süperrr yaa bak tatlım herksten bunu duyuyorum çok olumlu ol olurmu yani tutacakmı tutmayacakmı diye düşğnme kesin inşallah Allahın izni ile tutacak diyeceksin tamammı tatlım sonra bakmışız fatoşş hamişş

Geri