Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar merhaba,nasılsınız güzeller:)sultancım hala regl olmamış,inş ondan hamiş haberi alacaz....kızlar ben de çok halsizim ve acayip uykum var, şu reglimin de rengi garip ya kafamda küçük de olsa bi şüphe oluştu ama bakalım,yarın ya da öbürgün bi test alıp yapacam heralde,çünkü benim annem de üstüne görmüş,ben istemiyorum aslında çünkü bildiğiniz gibi ilaç kullandım ama hayırlısı....

sultancımmmm cnmm bugunden beri seni çok merak ediyodum dışarıda olduğum için anca bakabildim umarım üzülmemişsindir erkenden yaptırıp negatifi gördüğün için tatlımm kendimede kızdım sonra acaba baskı yaptımmı sana diye acelemi ediyoruz hemen günü geçen arkadaşları telaşamı veriyoruz acaba ben kendimi sorguladım doğrusu bugunn bende sorun olmuyo alıştım ama inşallah sen canını sıkmamışsındır bidahaki aylara moral depolayalım belkide uzun aylar bekliyo bizi bilemeyizz allah yardımcımız olsun erkenden alalım bebeişlerimizi kucağımıza inşallah öpüyorum senii

sultancımmmm cnmm bugunden beri seni çok merak ediyodum dışarıda olduğum için anca bakabildim umarım üzülmemişsindir erkenden yaptırıp negatifi gördüğün için tatlımm kendimede kızdım sonra acaba baskı yaptımmı sana diye acelemi ediyoruz hemen günü geçen arkadaşları telaşamı veriyoruz acaba ben kendimi sorguladım doğrusu bugunn bende sorun olmuyo alıştım ama inşallah sen canını sıkmamışsındır bidahaki aylara moral depolayalım belkide uzun aylar bekliyo bizi bilemeyizz allah yardımcımız olsun erkenden alalım bebeişlerimizi kucağımıza inşallah öpüyorum senii
elacım idrar testi mi yaptı sultancım yoksa kan mı ben kaçırdım galiba,idrarsa erken daha çıkmayabilir.

şimdi gördüm sultancımın yazısını,canım ya ben de bilmeden yazdım,kusura bakma,bugün yine girmiştim mesajı yoktu o yüzden....neyse ki çok üzülmemiş....ya ne kadar stres yapmıyoruz desek de yapıyoruz ne yazık ki o yüzden de regli tarihlerimiz değişiyor,allahım bize daha fazla stres yaşatmaz inş....bebişlerimiz hayırlısıyla gelir...

sultann hayırlı akşamlarr canım benimm nasılsınn hiç bozmak yok morallerimizi tevekkül ediyoruz biz.inşallah en hayırlı vakitte bebişlerimzi nasip eylicek RAbbim

canım benım üzülmemiş olmana çok sevındım hayırlısı buymus demekkı Allah ım ınsallah en kısa zamanda sanada nasıp eder hep yanındayız canım benım

Tekrar merhaba kızlar naber

sultancım hayırlısı olsun canım, bir sonraki aya inşallah.
evet üzülmedim canlarım her şeyin hayırlısı sizinde dediğiniz gibi yeni ay yeni umut inşallah.AH SİZİN YANIMDA OLMANIZ BANA YETİYOR GERÇEKTEN.HEPİNİZ İYİ Kİ VARSINIZ!

sultann hayırlı akşamlarr canım benimm nasılsınn hiç bozmak yok morallerimizi tevekkül ediyoruz biz.inşallah en hayırlı vakitte bebişlerimzi nasip eylicek RAbbim
hayırlı akşamlar canım benim gözümün nuru çok iyiyim çok sizin gibi arkadaşlarım olurda ben iyi olmazmıyım tabi her zaman tevekkeltü alALLAH diyorum.aminnn canım.inşallah bi dahaki kedilere yetişirim.:laugh::laugh:

Geri