Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hayırlı akşamlar canım benim gözümün nuru çok iyiyim çok sizin gibi arkadaşlarım olurda ben iyi olmazmıyım tabi her zaman tevekkeltü alALLAH diyorum.aminnn canım.inşallah bi dahaki kedilere yetişirim.:laugh::laugh:
canım benim sende iiki varsınn süpersin bi tanesin evt cnmm Rabbime duacıyız meleklerimiz için inş.ooo kedilere yetişcen yaww onlardan önce merak etme:)

sultancim kan testi yaptirmissin ve negatif cikmis canim .demekki daha kismet degilmis canim.hep boyle guclu ol canim.baak bu ay doktora gidicen ,insallah bi problem yoktur ve enkisa zaman dada hamis kalirsin canim.

sultancımmmm cnmm bugunden beri seni çok merak ediyodum dışarıda olduğum için anca bakabildim umarım üzülmemişsindir erkenden yaptırıp negatifi gördüğün için tatlımm kendimede kızdım sonra acaba baskı yaptımmı sana diye acelemi ediyoruz hemen günü geçen arkadaşları telaşamı veriyoruz acaba ben kendimi sorguladım doğrusu bugunn bende sorun olmuyo alıştım ama inşallah sen canını sıkmamışsındır bidahaki aylara moral depolayalım belkide uzun aylar bekliyo bizi bilemeyizz allah yardımcımız olsun erkenden alalım bebeişlerimizi kucağımıza inşallah öpüyorum senii
yok be tatlım iyi oldu işte şimdi kesin reglimi bekliyorum her ay olduğu gibi gayet doğal olarak.her şeyden önce sağlık bi kere hamd olsun aslan gibiyim e Mevlamda bi yavruyu esirgemez benden inşallah.bu gün olmazsa yarın.yok canım sizle alakası ben yaptırmıyıcak olsaydım yaptırmazdım da eşim istedi ben istemiyo zannederken bu sabah yaptır falan deyince öyle aklıma soktu e arkadaşımda ısrar edince yaptırdım ne kayb ettim (22 tl mi) :laugh:başka bi şey yok işte.e bundan sonra değil eşim OBAMA gelse yaptır dese 10gün geçmeden yaptırmam.eh siyasetide karıştırdık ya bu işin içine helal olsun valla.

sultancim kan testi yaptirmissin ve negatif cikmis canim .demekki daha kismet degilmis canim.hep boyle guclu ol canim.baak bu ay doktora gidicen ,insallah bi problem yoktur ve enkisa zaman dada hamis kalirsin canim.
evet her şeyin bi vakti zamanı var.en büyük tesellim o zaten doktora gidicem.inşallah bi tanem en kısa zamanda hepimize nasib olur inşallah.

şimdi gördüm sultancımın yazısını,canım ya ben de bilmeden yazdım,kusura bakma,bugün yine girmiştim mesajı yoktu o yüzden....neyse ki çok üzülmemiş....ya ne kadar stres yapmıyoruz desek de yapıyoruz ne yazık ki o yüzden de regli tarihlerimiz değişiyor,allahım bize daha fazla stres yaşatmaz inş....bebişlerimiz hayırlısıyla gelir...
aşk olsun bi tanem ne kusuru yav olur öyle şeyler.kız varya hayatımın en stressiz zamanlarımını yaşıyorum korunurken bile bu kadar rahat değildim tam regl zamanı yaklaşınca acaba olacakmıyım olmayacakmıyım ay yoksa bu ay kaçırdıkma yanlışlıkla falan korkuyorum tabi hamile kalmaya işte nerden bileyim 7 aydır kaçıra kaçıra bi hal olduk ne fol var ne yumurta.ben anladım reglimin derdini benimki streslenince geliyo artık mecburen streslenecem.yarın şöyle bi stresleneyimde bak nasıl geliyo koştura koştura.:laugh:

sultancim benimde 7 ay oldu bakalim ne zaman gelecek bebislerimiz.kimi kadinlarin hamile kalmalari 2 yili bile bulabiliyomus.aman bi sorun olmasinda ben raziyim 2 yil icinde olsun.tabi daha erken olursa daha iyi olur ama kismet iste

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
ebruaker21...............................6 Ekim
japonica..............................10 Ekim
selzeh..................................13 Ekim
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
burcums............................15 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
hestia..................................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Geri