Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

fatos canim asilamayin ustunden gecti baya nasil canim eski aylara gore varmi bi degisiklik sanirim dr ye gidicektin gittinmi canim.

Günaydın kızlar.
Ben hafta içi hiç giremedim siteye.Bugünde bir sürü ev işi var.Napacam bakalım.Sizler nasılsınız görüşmeyeli?

SANADA günaydın canım inşallah bir aksilik çıkmaz da korkuyor insan işte.sen nasılsın bu arada.sigaradan uzak duruyon inşallah.
iyim canim tsk ahhhhhhhhh canim ahhhhhhhh keske bi biraka bilsem bu sigarayi daha oncede yazdim sana okumadin sanirim bu mereti birakmak icin cok ugrastim ama birakamadim bakalim yeni bi ilac cikmis onu komot ettim insallah birakirim dr ye bile gittim birakmak icin ama olmadi insallah rabbim yardim ederde birakirim

iyi deyim iyi oluyum adaşım....
Baş dönmelerim beni mahfetti kafamı çefirmeye korkuyorum...birde ateşim çok yüksek vücudum yanıyor....
Bu şekilde devam ederse beni yatağa düşürecek.....
Senin ağrın varmı aşılamadan sonra var demiştin yanlış hatırlamıyorsam..inşallah hamişlik ağrısıdır adaşım

Ayy canım benim kıyamam yaaa sabret 3 ya sonra geçer inş.benim arkadaşımda öyleydi ama geçti çok şükür meleklerimiz için herşeye katlanıyoruz işte.ateşin için sabunu bize iyice köpürt her yerini sil ateşini alır canımm inş.geçicek merak etme.bende napıyım hafif sol tarafımda yine ağrı var.bakalım bugün dr.gidicem ne dicek bekliyorum şuan inş.benim emleğimde gelmiştir.
Selam kızlar nasılsınız
selam canım hoşgeldin biz iyiyiz ya sen nasılsın? benim bu arda çok idrar problemim var her dakika gidiyorum allhım hayra çıkarsın inşallah:)

herkese gunaydin slm kizlar nasilsiniz semra6141 canim allahim yardimcin olsun sen pozitif dusun canim allahin izniyle bisey olmaz canim kafana takma allahim yardimcin olsun tatlim

hoşgeldin canım nasılsın?

SANADA günaydın canım inşallah bir aksilik çıkmaz da korkuyor insan işte.sen nasılsın bu arada.sigaradan uzak duruyon inşallah.
tsk iyyim tatlim ahhhhhhhh canim ahhhhhhhhh keske bi biraka bilsem bu mereti daha oncede yazdim sana sanirim gormedin dr ye bile gittim birakmak icin ama olmadi bakalim yeni bi ilac cikmis esim onu komot etti insallah faydasi olur canim ya benim cok buyuk piskoloji puroplemim var allahim yardim eder insallah.

fatos canim asilamayin ustunden gecti baya nasil canim eski aylara gore varmi bi degisiklik sanirim dr ye gidicektin gittinmi canim.

evt 4 gün olucak bugünle bilmiyorum ki bel boşluğum ağrıyo idrara çıkıyorum sıksık bide sol kasığım batma yapıyo yani anlayamıyorum canım bazen ateşim birden çıkıyo sonra üşüyorum anlayamıyorum be canım.gazımda var çok bugün dr.gidiem işte bakalım ne dicek?gidişatım nasıl merak ediyorum

fatoşcum sen nasılsın.nasıl gidiyor tedavin
iyi gidiyo şimdilik canımmm inşallah gelir meleğim bu ay benimde kalbim pır pır atıyo valla heyecan var

Günaydın kızlar.
Ben hafta içi hiç giremedim siteye.Bugünde bir sürü ev işi var.Napacam bakalım.Sizler nasılsınız görüşmeyeli?

günaydın canım evet uzun zamandır yoktun valla özledik seni hayatım nasıl gidiyo tedavin sneinde sistitin çözüldümü canım

İdare ediyoruz işte canım ya.
başdönmelerine çok bir şey yapamıcan :)olcak şeyler bunlar daha miden bulancak.en sevdiğin şeyleri görmek bile istemicen.3 ay sürer rahatlarsın sonra diyorlarda herkesin bünyesine göre değişirmiş.bende pazarttesi doktora gidicem benim tehlikem vardıya bide.korkuyorum inşallah bebişimin durumu iyidir:(
canım inşallah bi sorun olmaz hayırlı bir hamişlik geçirirsin ...bebişinde yerinde merak etme canım

Geri