Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

gnaydn24l.gif

Anne Adayları :)

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs
fatoss =
?
efsun_55 = 4 Mayıs
OMRU HAYATIM = 8Mayıs
menekshe = ?
SEDUŞ = 26 Mayıs
zuzuu = 14 Mayıs

ben tam bilemiyorum regl günümü..polikistik over sendromum var benim..o yüzden bazen 32 bazen 34 bazen 36 bazen 40 günde bir oluyo..isterseniz 2-3 haziran yazalım..bakarız artık:)
efsuncum..ben 15 yıllık evliyim ama hayatımda ilk defa bebek denicem yani hep korundum bu güne kadar..bakalım noolcak ben de merak ediyorum..işlerimden ve hayatımdaki birtakım zorluklardan hiç bebek düşünücek lüksüm olmadı..hamile kalabiliyor muyum onu da bilmiyorum..doktorum sorun yok kalabilirsin dedi ama belli olmaz tabi..güzel rabbim ne uygun gördüyse ben razıyım..verirse de emanetine gözüm gibi bakarım..vermezse de benim için hayırlısı buymuş derim..bu arada sen şu ateş çizelgesini de yapabilirsen çok iyi olur..yazar bakar eğleniriz:)
ben yarın sabah erkenden diabet kontrolüne gidicem..ordan da doğum doktoruma..bakalım neler olucak..akşam işten gelince çok yorgun olmazsam yazarım olanları..
hepinizi öpüyorum..

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs
fatoss =
?
efsun_55 = 4 Mayıs
OMRU HAYATIM = 8Mayıs
menekshe = 3 Haziran
SEDUŞ = 26 Mayıs
zuzuu = 14 Mayıs

914871cqvnkjoaea.gif
Efsuncum nerelerdesinnn bugünn 4 mayıs senden haber bekliyoruzzz... listenin en başında sen vasın..... ????
Günaydın kızlarr.. Yeni bir gün yenii bir heycannnn :)

ben tam bilemiyorum regl günümü..polikistik over sendromum var benim..o yüzden bazen 32 bazen 34 bazen 36 bazen 40 günde bir oluyo..isterseniz 2-3 haziran yazalım..bakarız artık:)
efsuncum..ben 15 yıllık evliyim ama hayatımda ilk defa bebek denicem yani hep korundum bu güne kadar..bakalım noolcak ben de merak ediyorum..işlerimden ve hayatımdaki birtakım zorluklardan hiç bebek düşünücek lüksüm olmadı..hamile kalabiliyor muyum onu da bilmiyorum..doktorum sorun yok kalabilirsin dedi ama belli olmaz tabi..güzel rabbim ne uygun gördüyse ben razıyım..verirse de emanetine gözüm gibi bakarım..vermezse de benim için hayırlısı buymuş derim..bu arada sen şu ateş çizelgesini de yapabilirsen çok iyi olur..yazar bakar eğleniriz:)
ben yarın sabah erkenden diabet kontrolüne gidicem..ordan da doğum doktoruma..bakalım neler olucak..akşam işten gelince çok yorgun olmazsam yazarım olanları..
hepinizi öpüyorum..

Ablacım yaaaa inşallah hersey guzel olur Allah gonlune göre versinn... Senden güzel haberler bekliyoruzz...
Ablası neden diabet kontrolüne gideceksin.. bir sorun mu var? yoksa normall checkup felanmı ??
Şimdiden geçmiş olsun kendine dikkat et...

gunaydin kizlar efsundan sonrada ben varim ama benim ki bana buayda kirmizi kart gostercek simdiden sinyal verio nese saglik olsun hazirana olur inseallah 1.ay denemeizdi :D HATTA BELKI 8 MAYISI BILE BEKLEMZ 5 MAYISDA ADET OLURUM KARNIM BASLADI BILE AGIRMAYA:(

yeni gelen arkadaşlarımızada hoşgeldiniz diyorum.......

angelcım nasılsın?bakıyorum adet günlerinizi yamışsınız listeye iyi olmuş bende söyliyim benimkinide yazalım gerçi düzensiz ya ne zamn geliceği belli olmuyo biliyosunuz nisan 30 da geldi sen 29-30 yaz hayırlısı bakalım :))))

Geri