Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs
fatoss = 24-30 Mayıs
efsun_55 = 4 Mayıs
OMRU HAYATIM = 8Mayıs
menekshe = 3 Haziran
SEDUŞ = 26 Mayıs
zuzuu = 14 Mayıs

Efsundan Haber yok daha nerelerdesin canım meraklanmaya başladım...
????
İnşalah güzel haberlerle döner..

Son düzenleme:

AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs

fatoss = 24-30 Mayıs

OMRU HAYATIM = 8Mayıs

menekshe = 3 Haziran

SEDUŞ = 26 Mayıs

zuzuu = 14 Mayıs

azcıktasayfamız renklensin dedim.. :) :) :)
ohyandanohyandanohyandan

Son düzenleme:

Slm kızlar bende 15 aylık evliyim bizde bebiş istiyoruz ama hala olmadı doktora gittim polikistikover olduğunu söyledi adette olamıyordum bana farlutal verdi adet oldum sonra adetimin 3. günü klomen diye bi ilaç verdi ve 14. gün muayeneye gittim ama yumurta büyümemiş meğer ben 17. gün falan yumurtluyomuşum şimdi tekrar adet oldum ilaç kullanmadan şu an ginera diye bi ilaç verdi onu kullanıyorum 21 tane var içinde bitince tekrar adet olucam sonra ilaç tedavisine başlicaz allah tüm bebek isteyenlere nasip eder inşallah

Slm kızlar bende 15 aylık evliyim bizde bebiş istiyoruz ama hala olmadı doktora gittim polikistikover olduğunu söyledi adette olamıyordum bana farlutal verdi adet oldum sonra adetimin 3. günü klomen diye bi ilaç verdi ve 14. gün muayeneye gittim ama yumurta büyümemiş meğer ben 17. gün falan yumurtluyomuşum şimdi tekrar adet oldum ilaç kullanmadan şu an ginera diye bi ilaç verdi onu kullanıyorum 21 tane var içinde bitince tekrar adet olucam sonra ilaç tedavisine başlicaz allah tüm bebek isteyenlere nasip eder inşallah

İnşallah canım... Allah yardımcımız olsun ve en kısa zamanda bizlerde bebeklerimize kavuşalım...

Aramıza hoşgeldin... inşallah en kısa zamanda hepimizde bebeklerinee kavuşacağızz...

Tedavinde başarılar diliyorum canım... Gelişmelerden bizleride haberdar edersen sevinirrizzz...

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım... geçmiş olsun umarım kısa zamanda iyileşirsin sende bebeğine kavuşursun canım.inş. dediğin gibi allah bütün isteyenlere nasip eder inş.

angelllllll benim günümü yanlış yazmışsınnn kız 24-30 mayıs yaz bari
nisan yazmışsın:(

Özür dilerim fatoşşş :( kafamı kaldı bendeeee :(
düzzellttim melek...

ozur_dilerim_03.gif

Affedildim mi?

efsunnnn kızzzz nerdesinn canım ya gerçekten meraklandık burda inş.iyi haberlerle dönersin hadi bakalım.gel artık :(((

ayyy canımm ya ne demek olumu hiç öyle şey çok sağoll canım benimmm
hayırdır moralinmi bozuk bakim senin?

Tabiki haberdar ederim inşallah canım inşallah en kısa zamanda bebişleri kucağımıza alırız

Geri