Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

[sıze=2]kız ilahi bide 2. çocuğu olacak ilk denememde benim de çok acaibime gitmişti bende geri gelmeyeceğini zannediyordum ama çok normal giden gidiyo merak etme seennn:)[/sıze]

yaaa dalga geçme amaaa:) benim ilk hamilelik tek denemede oldu , o da deneme değildi ben kocişi kandırdım ,tuttum bırakmadım valla ne yumurtlama biliodum ne ateş, ne de kanaldı tüptü....yaptık oldu valla , ama bu srfer olmuyoo ühüüüü

yaaa dalga geçme amaaa:) benim ilk hamilelik tek denemede oldu , o da deneme değildi ben kocişi kandırdım ,tuttum bırakmadım valla ne yumurtlama biliodum ne ateş, ne de kanaldı tüptü....yaptık oldu valla , ama bu srfer olmuyoo ühüüüü
ağlama ağlama kızzz ne diye öğrendin o zaman yumurtlama ateş falan all işte ne işine yaradı ...:piha:heee şimdi dene dene deneme tahtası olduk ne fol var ne yumurta.ya millet kazayla hamile kalır yok tecavüze uğrar hamile kalır okulda aşna fişnr eder hamile kalır leyyynnn hamiledir yine hamile kalır ben anlamımki bu iş bu kadar kolayda biz niye bunu beceremiyoz bi türlü:shootout:

ağlıcaktım azdaha bana bakmıyosun diyee neyse hadi al gönlümü :)
herşey yolunda çok şükür allaha cnm sende iyisin inşallahh
hiiii aman kıyamam sakın ağlama.amanda aman hanimiş samsunun en tatlı en şirin en güzel en şefkatli anne adayı hamile kalacakmış ta bebişi olacakmışşş ayyy o daha kendisi bebek.:)tamammı aldımmı gönlünü....?

canım benim maşallah allah nazarlardan korusun şimdidien allah kurtarsın kucağınada almayı nasip etsin allahım .inşallah bizlerde en yakın zanmnada bu duyguyu yaşatır rabbim.gel tabiki bekleriz herzamn sizlere ihtiyacımız oluyo sorularımız oluyo bize yardımcı olmanızı bekliyoruz bizi yanlız bırakmayın buralarda canım
sağol canım benim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım tabi benimde öğrenmek istediğim şeyler oluyo herkese herşeyi soramıyosun burdaki paylaşım başka yerde yok

bu arada aranızda ist anadolu yakasında olan varmı dr sormak istiyorum her ikisinede gittim ama hala kararsızım biri kartal umut hast birsen tursun diğeri nene hatun hast hilal bayram aranızda bilen tavsiye eden birileri varmı her ikiside özel hastane

bu arada aranızda ist anadolu yakasında olan varmı dr sormak istiyorum her ikisinede gittim ama hala kararsızım biri kartal umut hast birsen tursun diğeri nene hatun hast hilal bayram aranızda bilen tavsiye eden birileri varmı her ikiside özel hastane
canım ben ist anadolu ama dediğin yerler bana uzak ama googlenin arama sayfasına bu isimleri yaz belki diğer formlardan giden vardır fikir alırsın doktor çok önemlii.ama nene hatun bu işte iyi diye biliyorumm.

ağlama ağlama kızzz ne diye öğrendin o zaman yumurtlama ateş falan all işte ne işine yaradı ...:piha:heee şimdi dene dene deneme tahtası olduk ne fol var ne yumurta.ya millet kazayla hamile kalır yok tecavüze uğrar hamile kalır okulda aşna fişnr eder hamile kalır leyyynnn hamiledir yine hamile kalır ben anlamımki bu iş bu kadar kolayda biz niye bunu beceremiyoz bi türlü:shootout:

oy oy ooooyyyy.. ne biliym ben niye öğrendim valla bilmeyenler daha iyi , kafaları rahat , takılmıyorlar ,onun içinde hamiş oluveriyorlar...

ben anadolu yakasındayım, dr. Lalehan .kutlay ama özel poliklinikte , muaynehanesi var, fakat süper bir dr. süper bir insan.bir de medipolde leyla hn. var o da çok iyi..

hiiii aman kıyamam sakın ağlama.amanda aman hanimiş samsunun en tatlı en şirin en güzel en şefkatli anne adayı hamile kalacakmış ta bebişi olacakmışşş ayyy o daha kendisi bebek.:)tamammı aldımmı gönlünü....?

aynı eşim gibi kelimeler kurdun varya sultan oda diyo ne gerek varsa sen varken bebeğe diyeee cnm şaka yaptım ben sana küsermiyim :)

Geri