Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ben ist anadolu ama dediğin yerler bana uzak ama googlenin arama sayfasına bu isimleri yaz belki diğer formlardan giden vardır fikir alırsın doktor çok önemlii.ama nene hatun bu işte iyi diye biliyorumm.
canım o şekilde araştırdım ama sizlerden giden yada bilen varsa diye bilgi almak istedim hamileliğimin başından beri birsen hn gidiyodum ama son kontrolümde yani geçen hafta hilal hn gittim birsen hn iyi fakat odasına aynı anda iki üç hasta alıyo buda beni rahatsız ediyo ve oturup konuşamıyosun sürekli bi sirkülasyon var biri gidiyo biri geliyo hilal hn da birsen hn gibi hastası çok fakat çalışma saatine göre ayarlıyo hastasını içeri sadece bir hasta ve eşini alıyo oturup konuşabiliyosun soracaklarını sorabiliyosun off ya kararsızlık çok kötüüü helede böyle bi konuda

sultan sen kime gidiyorsun? ne taraflarda oturuyorsun?
canım benim şimdi gittiğim bi yer yok ama medicana ya gitmeyi düşünmüştüm ama orasıda çok yoğun ben ümraniye tarafında oturuyorum.hastane çok ama gidecek yer yok her yer kalabalık bütün ümraniye hamilemi nedir hele erdem hospitalium falan tıklım tıklım.sen ne taraftaydın tatlım?

canım o şekilde araştırdım ama sizlerden giden yada bilen varsa diye bilgi almak istedim hamileliğimin başından beri birsen hn gidiyodum ama son kontrolümde yani geçen hafta hilal hn gittim birsen hn iyi fakat odasına aynı anda iki üç hasta alıyo buda beni rahatsız ediyo ve oturup konuşamıyosun sürekli bi sirkülasyon var biri gidiyo biri geliyo hilal hn da birsen hn gibi hastası çok fakat çalışma saatine göre ayarlıyo hastasını içeri sadece bir hasta ve eşini alıyo oturup konuşabiliyosun soracaklarını sorabiliyosun off ya kararsızlık çok kötüüü helede böyle bi konuda
öyle olmaz tatlım yaa 2 3 hasta birden güzel ilgilenemz sen öbürkünü tercih et bence.ilgi çok öenmli o kalabalık arasaında ya gözden önemli bi şeyi kaçırırsa.2 kişi muayne diyo çifter çifter mi doğutturuyo ne yapıyo o doktor:)bi o masaya bi bu masaya.

canım benim şimdi gittiğim bi yer yok ama medicana ya gitmeyi düşünmüştüm ama orasıda çok yoğun ben ümraniye tarafında oturuyorum.hastane çok ama gidecek yer yok her yer kalabalık bütün ümraniye hamilemi nedir hele erdem hospitalium falan tıklım tıklım.sen ne taraftaydın tatlım?

ben kadıköy tarafındayım , ümraniyede hisar hospital miydi neydi orasıda iyiymiş.

gülgüzeli canım ya sendeki hamişlik belirtileri nelerdi varmıydı yani belirtin falan paylaşırmısın bizimle canım ya
canım ben adetime bikaç gün kala içime doğdu sanırım hissettim sadece uykusuzluk halsizliğim vardı şansıma eczaneden aldığım testte ikinci çizgi silik çıktı hemen kan testi yaptırdım pozitifti erken olduğu için ultrasonda kese görünmemişti hamileliğim boyunca bulantılarım çok oldu çikolatayı seven ben yiyemez oldum tatlı manyağı olan ben tatlıdan tiksindim ekşiye yöneldim turşu limonlu salatalar şeftali vs ve genelde meyve istedim hep şuandada bulantılarım kalmadı artık hamileliğimin tadını çıkarıyorum diyebiliyorum fakat dr bebek eşinin aşağıda rahime yakın olduğunu söyledi o yüzden çok ayakta kalmamam gerekiyomuş

anladım cnm zaten aşılama 1000 tl ymiş demekki senin devlet kapsamında oldu inşallah o aşamaya gelmeden olur bebeğimiz cnm olmasada napalım sağlık olsun vericez
senin belirtilere gelince ben hamile kaldığım ay sadece kasık ağrısı olmuştu cnm sadece değişim ruhsaldı acayip sinirli herşeye ağlayan biri olmuştum ki o aya kadar mide bulantısıda dahil olmak üzere herşeyi yaşadığım için bu ay asla hamile değilim demiştim ve o ay hamileymişim diğer belirtiler ader geçtikten sonra geliyor yani cnm sakın ümitsizliğe kapılma hayırlısı ile inşallah kavuşursun bebeğine dualarım seninlee sende bize bol bol et cnm[/QUOTE]

Anladım canım çok sağolasın ya inş.bende hamileyimdir allah razı olsun sizde hep dualarımdasınız merak etmeyin

canım ben adetime bikaç gün kala içime doğdu sanırım hissettim sadece uykusuzluk halsizliğim vardı şansıma eczaneden aldığım testte ikinci çizgi silik çıktı hemen kan testi yaptırdım pozitifti erken olduğu için ultrasonda kese görünmemişti hamileliğim boyunca bulantılarım çok oldu çikolatayı seven ben yiyemez oldum tatlı manyağı olan ben tatlıdan tiksindim ekşiye yöneldim turşu limonlu salatalar şeftali vs ve genelde meyve istedim hep şuandada bulantılarım kalmadı artık hamileliğimin tadını çıkarıyorum diyebiliyorum fakat dr bebek eşinin aşağıda rahime yakın olduğunu söyledi o yüzden çok ayakta kalmamam gerekiyomuş

anladım canımmm çok sağol bende test yapsam çıkarmı acaba bilemiyorum ya aşılamaadan sonraki 12.günüm bugün.adetten sonraki 28.günüm yani bakalım yada beklicem sonuna kadar napalım korkuyorum heray hüsranım diye.seninkide kız olucak galiba:)

Geri