Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar az önce fortel gebelik testi yaptım negatif çıktı, beni listeden çıkartabilirsiniz artık, klomenden dolayı gecikme yaşıyorum anlayacağınız, 25 günde bir olan reglim bugün 28. gününde . inşallah çok uzamaz da hastalanırım bir an önce.

Bi kan testi de yapsaydın be canımm belki onda çıkar.neyse eğer ki regl de gelicekse sakın ümitsizliğe düşme canımmm hayırlısı olsun

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms:
Lost_Angel..........................13 Ekim
arzu85...............................14 Ekim
hazal3...............................15 ekim
jellibon...............................17 Ekim
nur85................................19 Ekim
şehnaz...............................20 Ekim
zuzuu................................20 Ekim
özzlemm...........................21 Ekim
Lalezar...............................22 Ekim
mrs.m................................22-24 Ekim
duygum_06........................24 Ekim
birmur...............................24-25 Ekim
Desen.................................27 Ekim
ela_1982............................28 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
star.gif
star.gif
star.gif
star.gif

BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Bi kan testi de yapsaydın be canımm belki onda çıkar.neyse eğer ki regl de gelicekse sakın ümitsizliğe düşme canımmm hayırlısı olsun

kan testine gerek görmedim canım ya , çünkü hiçbir belirti hissetmiyorum kendimde, önümüzdeki ay çalışmalara devam artık, netten ovulasyon testi getirttim, bi hastalanim, önümüzdeki ay vaktini tutturacam inşallah tabi kocişim şehir dışına çıkmazsa o zamanda...

FATOSSScum var mı belirtilerin
neler yaşıyosun ne zaman test yapacaksın
ben cumartesi gideceğim doktora test yapacak
ne huzur kaldı ne sinir.. laçka olduk ya:)
bi de dünden beri başağrısı çıktı

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yokum aranızda en son hamile kalmıştım o kadar çok şey geldiki başıma yazmam uzun sürer aranıza yeniden katıldım.. bebeklerimi kaybettim ama bi adet göreyimde yeniden başlıycam bebek çalışmasına :( kucak dolusu sevgiler herkese

geçmiş olsun canım ya inan ne diceğimi bilemiyorummm allahım sabırlar versin sana ve eşine canım.bir daha böle durumlar karşına çıkarmasın.çok zor bi durum gerçekten biliyorum.ama düşünkü seni cennettte bekleyen küçücük bir meleğin var artık.onun için o kadar hayaller kurmuşken onu kaybetmek bir annenin başına gelebilecek en kötü olaydır heralde.ama sabırlı ol ve dua et bol bol.allah inşallah sabrının mükafatını en yakın zamanda verir cnm sana.bir deil iki deil kaç tane istiyosan o kadar evlat nasip etsin inşallaah. isteyen tüm arkadaşlarımıza ve bana

FATOSSScum var mı belirtilerin
neler yaşıyosun ne zaman test yapacaksın
ben cumartesi gideceğim doktora test yapacak
ne huzur kaldı ne sinir.. laçka olduk ya:)
bi de dünden beri başağrısı çıktı

selam canım bel ağrım var biraz şimdide karnımın altı kasığımın üstünde çok ağrım oluştu nedne bilmiyorum göğüs uçlarım hafif hassas canım bastırıncada acıyo gece göğüslerimin üstünde yatamıyorum ama şişme yada gerlme gibi bişey yok canım.bende senin gibi laçka oldum valla.sinirlerim allak bullak inan.bi ağlıyom bi gülme krizine giriyom of of beklemek çok zor keşke beklediğimize deyse ben beklemeye razıyım hertürlü test yapmıcam canım daha 1kaç gün geçsin bakalım sonra kanda yaparım olmazsa dr.öyle demişti çünkü.sende varmı başağrısından başka belirti

selam canım bel ağrım var biraz şimdide karnımın altı kasığımın üstünde çok ağrım oluştu nedne bilmiyorum göğüs uçlarım hafif hassas canım bastırıncada acıyo gece göğüslerimin üstünde yatamıyorum ama şişme yada gerlme gibi bişey yok canım.bende senin gibi laçka oldum valla.sinirlerim allak bullak inan.bi ağlıyom bi gülme krizine giriyom of of beklemek çok zor keşke beklediğimize deyse ben beklemeye razıyım hertürlü test yapmıcam canım daha 1kaç gün geçsin bakalım sonra kanda yaparım olmazsa dr.öyle demişti çünkü.sende varmı başağrısından başka belirti
gelioooo bebek gelioooooooooo

canım benim cumartesiye kadar bişeyim yoktu cumartesi birden feci kasık ağrısı başladı sanki regl olacakmışım ya da olmuşum gibi ve bu sabaha kadar sürdü bi de dün yani pazar birkaç damla kadar bir pembe kırmızı bi kanama oldu bu sabah da başağrısı ama kasıklarıma vuran ağrı daha azalmış bilmiyorum ki.. bazısı bunlar tam gebelik belirtileri diyo kimisi de bana da öyle olmuştu sonra regl oldum diyo arada kaldık ya.. doktor da cumartesi gel dedi sabah 9 da gidicem kan örneği vericem işte belli olur cumartesi günü ama ağla ağla canım çıktı artık.. sinir falan kalmadı arkadaşım ya.. sende neler var canım
bu arada İNCEMEŞE ne denirki böyle bir durumda.. Allah yardımcın olsun.. ama burda yazabildiğine göre atlatmışsın ve de güçlendirmiş seni bu durum.. yıkılmamışsın ayrıca bunun için sana helal olsun diyorum.. hadi bakalım hep beraber devam

slm kızlar benim adetim 15 gün gecikti önceki hafta çok mide bulantısı kasık ağrısı ve baş dönmesi çektim ayrıca iki kezde idrar testi yaptım evde ama sonuç NEGATİF çıktı her ikisindede, bende hamile kalmayı çok istiyorum ama bu hafta arasıra çok nadir sol kasığımın orda sancı gibi bişi oluyo doktora gitmeye korkuyorum wallahi ne zormuş hamile kalmayı becermek.

Geri