Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar nasılsını bakalım
selam canım hoşgeldinnnn nerde kaldın bakim?????zillli:)

gelioooo bebek gelioooooooooo
ah ah inşallah canım inşallah ağzın bal yesinnn nerde o günlerrrrr

canım benim cumartesiye kadar bişeyim yoktu cumartesi birden feci kasık ağrısı başladı sanki regl olacakmışım ya da olmuşum gibi ve bu sabaha kadar sürdü bi de dün yani pazar birkaç damla kadar bir pembe kırmızı bi kanama oldu bu sabah da başağrısı ama kasıklarıma vuran ağrı daha azalmış bilmiyorum ki.. bazısı bunlar tam gebelik belirtileri diyo kimisi de bana da öyle olmuştu sonra regl oldum diyo arada kaldık ya.. doktor da cumartesi gel dedi sabah 9 da gidicem kan örneği vericem işte belli olur cumartesi günü ama ağla ağla canım çıktı artık.. sinir falan kalmadı arkadaşım ya.. sende neler var canım
bu arada İNCEMEŞE ne denirki böyle bir durumda.. Allah yardımcın olsun.. ama burda yazabildiğine göre atlatmışsın ve de güçlendirmiş seni bu durum.. yıkılmamışsın ayrıca bunun için sana helal olsun diyorum.. hadi bakalım hep beraber devam

evt valla bütün bilgiler kafamda allak bullak olmuş durumda inan ne söyliceğimi bilemiyorum.inşallah bizim belirtilerimiz hamişliktendir be canımmm bu yaşadığımız belirtiler allahım bizim de yüzümüze güler inşallah.AMİNNNN

slm kızlar benim adetim 15 gün gecikti önceki hafta çok mide bulantısı kasık ağrısı ve baş dönmesi çektim ayrıca iki kezde idrar testi yaptım evde ama sonuç NEGATİF çıktı her ikisindede, bende hamile kalmayı çok istiyorum ama bu hafta arasıra çok nadir sol kasığımın orda sancı gibi bişi oluyo doktora gitmeye korkuyorum wallahi ne zormuş hamile kalmayı becermek.
hadi ya bayağı hamile gibi belirti yaşamışsın canım en son ne zaman kontrole gittin doktora? yakınlarda gitmediysen bi görünmekte fayda var geçmiş olsun

slm kızlar benim adetim 15 gün gecikti önceki hafta çok mide bulantısı kasık ağrısı ve baş dönmesi çektim ayrıca iki kezde idrar testi yaptım evde ama sonuç NEGATİF çıktı her ikisindede, bende hamile kalmayı çok istiyorum ama bu hafta arasıra çok nadir sol kasığımın orda sancı gibi bişi oluyo doktora gitmeye korkuyorum wallahi ne zormuş hamile kalmayı becermek.
gününde epey gecmiş canım bir dr a gitsen belirtilerinde hamiş belirtisi:)

Geri