Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

en kesin sonuç kan testi.ama sen dr a da görünmek istiyorsan ihmal etme bence çünkü çok geçmiş üstünden.biran önce git.

bencede ihmal etme , bu kadar gecikme hiç normal değil , yani ya hamişsin ( inşallah) yada başka bir sorun olabilir.ben 29 ağustosun üstüne 27 eylülde oldum ,şimdi ekimi bekliyorum düşün yani..

bu arada 3 aydır korunmuyoruz aslında henüz çok yeni hep zannediyordum ilk seferde hamile kalıcam diye ama en iyisi tekrar doktorun yolunu tutmak olucak bu durumda.
güzelim ben ramazan bayramında bıraktım korunmayı yani 1 ay olmadı daha benimde ilk denememdi ama suan reglim 9 da oldum.ama üzülmedim cünkü daha yeni ilk ti.seninde daha yeni bukadar takma kafana allah nezaman nasip ederse ozaman olur.dedim ya calısmalara devam tatlım:)

slm melisler nasilsiniz ya ben ise basladiim icin giremiyom ve sizden herzaman haber alamiyom insallah hepiniz iisinizdir bide regli gelen arkadaslarimiz ne oldu okuyacak kadar vaktim olmadii icin gecmisi okuyamiiyom insallah hamis kalmislardir hepinizi kocaman öptüm..

ya birde ben bu ayi ii sdegerlendiremedim ama adetten sonraki 15 güne kadar ok ama sonrasinda ara verelim dedii icin benimki yapmiyoruz acaba hamis kalmak icin umudum varmi??

Kızlar bende acayip bişiler oluyor çözemiyorum, hamişliğede yormak istemiyorum isterik gibi...
Karnım 4-5 gündür acayip bişiler oluyor hiç bu kadar sancı ve kasılma yaşamadım şimdiye kadar üşütmedir dedim geçer dedim ama hala geçmedi, ve göbekile mide arasında bir doluluk hissediyorum ve göğüslerim adetten önce tamamen acırdı ama şimdi sadece uçları acıyor, lütfen hamişsindir falan demeyin umutlanmak istemiyorum...:shootout:

Kızlar bende acayip bişiler oluyor çözemiyorum, hamişliğede yormak istemiyorum isterik gibi...
Karnım 4-5 gündür acayip bişiler oluyor hiç bu kadar sancı ve kasılma yaşamadım şimdiye kadar üşütmedir dedim geçer dedim ama hala geçmedi, ve göbekile mide arasında bir doluluk hissediyorum ve göğüslerim adetten önce tamamen acırdı ama şimdi sadece uçları acıyor, lütfen hamişsindir falan demeyin umutlanmak istemiyorum...:shootout:
adet günün nezaman

Geri