Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ii aksamlar canim saol walla ii diyelim ama meleksiz nasil ii olunurrsa öyle iste.
sen nasilsin umarim iisindir bi degisiklik yada gelisme warmi sende??

bende iyiyim tşkr.beklemedeyim işte 15 ekimi bekliyorum bakalım ama sanırsam bu ayda olmadı kasık ağrılarım başladı.yarında 20 gün izne ayrılacağım ailemin yanına ist.gideceğiz

Kesinlikle haklısın, valla bende 2 hafta izin kullandım bayrama birleştirip ama dönünce acayip bir yoğunlukla karşılaşınca hiç dinlenmemiş gibi oldum...

tabi sizin iş yoğunluğunuz farkılı oyluyor bizim işlerimiz genelde günübirlik ertesi güne evrak kalmıyor ondan işle ilgili hiç sıkıntım yok.bende bu arada beklemedeyim 15 ekimi bekliyorum ama hiç birbelirti yok sadece adet olacakmışım gibi kasıklarım oluyor sanırsam bu ayda olmadı kısmet ya

tabi sizin iş yoğunluğunuz farkılı oyluyor bizim işlerimiz genelde günübirlik ertesi güne evrak kalmıyor ondan işle ilgili hiç sıkıntım yok.bende bu arada beklemedeyim 15 ekimi bekliyorum ama hiç birbelirti yok sadece adet olacakmışım gibi kasıklarım oluyor sanırsam bu ayda olmadı kısmet ya

Hayırlısı canım yaaa.. ne yapalım vardır Allahın bir bildiği, sanırım zamanı gelmedi.. benim içinde senin içinde..

preseed diye bir üründen bahsediliyor, onu inceliyorum bilmem ki faydası olurmu klinik deneylerle faydası ispatlanmış falan diyor ama..

Hayırlısı canım yaaa.. ne yapalım vardır Allahın bir bildiği, sanırım zamanı gelmedi.. benim içinde senin içinde..

bu ay 4.ayım olacak çok düşünmiyeyim diyorum ama olmuyor aklımdan çıkmıyorki:( belki ailemin yanına gidince kafam biraz dağılır bide benim üstkatımda komşum var onunda kızı var benimde 4,5 yaşında ikimizin kızıda beraber karar verdik 2.bebişlerimiz olsun mu diye onun ilk ay oldu ama benim hala gelmedi meleğim

Geri