Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

MRS M.,SELZEH,YAZGÜLÜ yazdıklranızı okudum canlarım.
hani anlatılmaz yaşanır diye 1 laf vardır.yalnızca yaşıyorum.şuan öyle büyük 1 imtihanın içindeyimki yalnızca sabrediyorum.eşimin yalnızca kendi bildikleri doğrudur ve herzaman patlamaya hazır 1 bombadır.onunla konuşabilmekmi ne mümkün.yalnızca ev 1 mola yeridir onun için.ve sürekli ama sürekli psikolojik baskı uygular.bak ben seni dövüyormuyum,buna benzer 1 sürü şey.kendi kendine küser,hiç 1 sebeb yokken,eve gelmez,aramaz.ailemin yanında 1 melek.sanki bunları yapan o değilde benmişim gibi davrenıyor.ailemde siz ufak şeyleri büyütüyorsunuz moduna giriryor.hani sırlar dünyası vardıya hayatım bu benim maalesf.
1'de kendi ailesi var kendinden beter.onunla mı uğraşıyım ailesiylemi.1'de çocuk olmaynca ve kusur eşimdede var ama bunu asla kabul etmiyor.
benim en büyük hatam kendi ayaklarımın üzernde durmamam.şuan bu kadar sıkıntıyı çekmezdim.ve asla çalışmamada müsade vermiyor.
kafanızı çok şişirdim biliyorum ama paylaşmaya çok ihtiyacım vardı.bunlar yaşadıklarımın binde biri.:shootout:
LÜTFEN DUALARINIZDA BANADA YER VERİN.

Canım!Yazdıklarını okudum.Muhabbetinizin başını pek bilmiyorum ama şu son söyledikelrine göre düşünürsek böyle bir eşle çocuk yapmak doğru mu?

Çocuk herşeyi düzeltir bakış açısına inanmıyorum ben.Hadi düzeltti neyse,ya düzeltmezse!?O zaman oldu ki eşinle ayrıldınız yanında bir de bebğin olduğu için o zaman çalışma,para kazanma şansın hiç olmayacak ve bunu bilmek seni ister istemez eşine katlanmak durumunda bırakacak.Eşin de bunun farkında olacağı için bugn seni ne kadar üzüyorsa o gün daha çok üzecek çünkü ona mecbur olduğunu,onu bırakıp bebğinle ailenin evine gitmenin senin için zzor olduğunu bilecek.

Bence çocuktan önce bu sorunalrı aşmalısınız!Umarım herşey gönlünce olur...

RANAGÜLCÜMMM
belki bize kızacaksın ama bende smart_girl ün dediklerine katılıyorum canım...
inan böyle bir evliliğin varken üzerine birde çocuk eklenirse daha da çekilmez olur.çocuk bencede bi çözüm değil ve tek başına bir çocuk büyütmek de hem senin için hem de bebeğin için iyi değil çok zor.ki tabi böle bi insan bebeğini sana verirmi oda meçhul...
canımm o senin eşin ve elbetteki o nu çok sevdiğin için herşeyi göze alıyosun katlanıyosun ama nereye kadar bi durup düşünmek lazım..hayatı akışına bırak ve sakın üzülme hayırlısı olur umarım senin için eşinle ya da yalnız...

merhaba arkadaşlar pek sık giremiyorum bu aralar
merve tebrik ederim çok sevindim senin adına
dila cım biraz geç okudum canım cevap yazmakta geciktim.
benim 609 çıktığında henüz 5.haftadaydık
bu hafta 6 bitti 7.hafta emin olamıyorum bebişin sağlığından ancak dua edebiliyorum
ayrıca 2-3 gündür kasıklarımda sancı var
hani sanki adet olucakmışım gibi çok kuvvetli ağrılar değil normal hayatıma devam ediyorum ama insan az birşeyde bile tedirgin oluyor

Ben de dün akşam seni geçirmiştim aklımdan.Selzeh bayağıdır deniyor,acaba doktora gitti mi hiç bahsetmedi,gitmediyse nneden gitmedi... dedim içimden ve bugünde bir dahaki ay doktora gitmeye karar verdiğini okudum.En mantıklısı da bu...Aksi halde çok daha fazla yıpranacaksın.

Bak!Hani dedim ya bir dahaki ay ilk kez harbi harbi sıkı çalışacağız diye.Ovulasyon testi falan da alacağım.Hani yumurtlama günümü kaçırmadığımdan emin olacağım ve ay sonunda hamile kalmamış olursam şubat ayında siklusumun 12. günü doktora gidip yumurta gelişimimi takip ettireceğim.E,ona göre doktor baksın artık çaresine.Aşılamaysa aşılama normalse normal halletsin işte.E,eşim bugün var yarın yok.Marttan sonraya kalırsak bizim bebiş yine bahara kalır,eşim kimbilir nerde olur!:shootout:

canım benım 6 ay oluyor bu ay ıle bırlıkte ben doktora gıttım gıtmezmıyım hiç ekımde gıttım hemde ama doktor adetlerım düzenlı oldugu için hormon tahlılı bıle yapmadı gerek yok dedı dıger tahlıllerım ve ultrasonum çok temız hiç sorun yok yanı ama ocaktada regl olursam gıdıcem hormon tahlılı için ve tabıkı esımede bakılsın sadece bana kadar degıl yanı zaten esımde çok anlayıslı bırı oldugu için kendısıde gıdelım dedı bakalım kısmet artık ınsallah gelır meleklerımızde gerek kalmaz sende al o testlerden kullan ınsallah hemencık gelır melegın de doktora hiç gerek kalmaz tatlım

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis

yns_ysmn..........................7 Aralık

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:

aşkısı.................................9-10 Aralık
ranagül.............................10 Aralık
asligokce...........................11 Aralık
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
YazEsintisi.......................14 Aralık
niisam.............................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
nur85...............................7 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

gül melek............................23 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

bu arada benide 23 ekim diye ekleseniz artık hamileler listesine çok sevinicem

tebrık ederım tatlım Allah saglıklı olarak kucagına almak nasıp etsın ınsallah canım ben senı ekledım ama ekım mı kasım mı onu tam anlamadım bu arada ne zamandır bebiş istıyorsun nasıl belırtılerın oldu ve çalışmalar nasıldı neler yaptın anlatasana tatlım

valla hamileliğimi anlıyacak bilindik pekbir belirti yaşamadım diyebilirim
adet tarihime 3-4 gün kala bir üşümek başladı ayaklarım hiç ısınmadı birde göğüslerim ha patladı ha patlıyacak vaziyete geldi halada öyle bekliyorum

Geri