Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

valla hamileliğimi anlıyacak bilindik pekbir belirti yaşamadım diyebilirim
adet tarihime 3-4 gün kala bir üşümek başladı ayaklarım hiç ısınmadı birde göğüslerim ha patladı ha patlıyacak vaziyete geldi halada öyle bekliyorum

pekı canım bu ay nasıl çalıştınız 1 gün araylamı hergünmü çalışma yaptınız ılıskıden sonra yattınmı kaç aydır bebek ıstıyordun kaçıncı ayında geldı melegın canım

7-8 aydır gün tutturmayı deniyorduk birtürlü olmuyordu
bu ay karı-koca ikimizde griptik bu ay şaka gibi sadece 2 kez birlikte olduk
hastalanmayınca birde test pozitif çıkınca şok oldum anlayacağınız

yani uğraştığımız aylar olmadı da farkında bile olmadan geldi bu bebek
galiba gerçekten stres çok çok önemli bir faktör

RANAGÜLCÜMMM
belki bize kızacaksın ama bende smart_girl ün dediklerine katılıyorum canım...
inan böyle bir evliliğin varken üzerine birde çocuk eklenirse daha da çekilmez olur.çocuk bencede bi çözüm değil ve tek başına bir çocuk büyütmek de hem senin için hem de bebeğin için iyi değil çok zor.ki tabi böle bi insan bebeğini sana verirmi oda meçhul...
canımm o senin eşin ve elbetteki o nu çok sevdiğin için herşeyi göze alıyosun katlanıyosun ama nereye kadar bi durup düşünmek lazım..hayatı akışına bırak ve sakın üzülme hayırlısı olur umarım senin için eşinle ya da yalnız...

Canım!Yazdıklarını okudum.Muhabbetinizin başını pek bilmiyorum ama şu son söyledikelrine göre düşünürsek böyle bir eşle çocuk yapmak doğru mu?

Çocuk herşeyi düzeltir bakış açısına inanmıyorum ben.Hadi düzeltti neyse,ya düzeltmezse!?O zaman oldu ki eşinle ayrıldınız yanında bir de bebğin olduğu için o zaman çalışma,para kazanma şansın hiç olmayacak ve bunu bilmek seni ister istemez eşine katlanmak durumunda bırakacak.Eşin de bunun farkında olacağı için bugn seni ne kadar üzüyorsa o gün daha çok üzecek çünkü ona mecbur olduğunu,onu bırakıp bebğinle ailenin evine gitmenin senin için zzor olduğunu bilecek.

Bence çocuktan önce bu sorunalrı aşmalısınız!Umarım herşey gönlünce olur...
maaselefki sorunlar tek taraflı çözülmüyor.şuan için sabretmeden yanayım.çocuk için ise bu aydan ititbaren tedaviyi bırakma kararı aldım.
KPSS'ye girecem,eşim kesinlikle izin vermiyor ama gizli saklı halledeceğim 1 şekilde.
çok hoşuma giden 1 söz vardır;ne edersen kendine yine kendi kendine.yani iyiylikte,kötülükte etsen kendine.1 şekilde kendini buluyor.Rabbim herşeyin hayırlısını versin.kaldıramayacağımız yükü vermesin.

7-8 aydır gün tutturmayı deniyorduk birtürlü olmuyordu
bu ay karı-koca ikimizde griptik bu ay şaka gibi sadece 2 kez birlikte olduk
hastalanmayınca birde test pozitif çıkınca şok oldum anlayacağınız

anladım canım bende 6. ayımdayım daha benımde olmadı beklıyorum işte ınsallah senınkı gıbı benımkıde bu ay gelırde yenı yıla bebegımle gırerım canım dua et bana hamılelerın duası kabul olurmus

Geri