Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok şükür canım ya hamilelikle ilgili şuan çok sıkıntılarım yok .bel ağrılarım oluyor arada.işlerim çok yoğun şansıma yeni bir sisteme geçiyor çalıştığım yer.hem öğrenip öğretmek zor oluyor.yoruluyorum biraz sadece.
bebişim çok iyi.oğluşum olcak bu arada.yüzük testi yanlış çıktı:)
senin nasıl gidiyor.arkadaşların çoğu yok.herkes işlere mi daldıki

yüzük testi dedigin iple yapılan test mi abla?

Bu arada Rabbim hayırlısıyla bebeişini kucagına almayı nasip etsin.

çok şükür canım ya hamilelikle ilgili şuan çok sıkıntılarım yok .bel ağrılarım oluyor arada.işlerim çok yoğun şansıma yeni bir sisteme geçiyor çalıştığım yer.hem öğrenip öğretmek zor oluyor.yoruluyorum biraz sadece.
bebişim çok iyi.oğluşum olcak bu arada.yüzük testi yanlış çıktı:)
senin nasıl gidiyor.arkadaşların çoğu yok.herkes işlere mi daldıki

çok şükür canım oğluşun sağlıklıymış. demek ki yüzük falı, çin takvimi tutmayabiliyormuş. biz de çok dikkate almayalım :)

işler yoğun olunca zor tabi, bir de hamilesin, daha da yoruluyorsundur, allah yardımcın olsun canım.

brnim aynı ne olsun, okula git gel işte... hala beklemedeyim birşey yok. bilmiyorum hayırlısı bakalım.

merhaba arkadaşlar pek sık giremiyorum bu aralar
merve tebrik ederim çok sevindim senin adına
dila cım biraz geç okudum canım cevap yazmakta geciktim.
benim 609 çıktığında henüz 5.haftadaydık
bu hafta 6 bitti 7.hafta emin olamıyorum bebişin sağlığından ancak dua edebiliyorum
ayrıca 2-3 gündür kasıklarımda sancı var
hani sanki adet olucakmışım gibi çok kuvvetli ağrılar değil normal hayatıma devam ediyorum ama insan az birşeyde bile tedirgin oluyor
Slm kızlar bu aralar çok yoğun olduğum için giremiyorum ama sizi takip ediyorum.
Gülmelek canım ben yanlış anlamışım 7.haftada bu değerden bahsediyorsun sandım.5.hafta için iyi bir değer o.dediğim gibi bizin son adet tarihimiz aynı gün olduğu için gebeliğimiz aynı seyirde devam edecek.canım benim dr.um iki hafta önceki kontrolde "bundan sonra adet sancısı gibi sancıların olursa endişelenme sakın.bu rahimin genişlemesinden ve normalden 6 kat fazla kan akışı olacağından kaynaklanır.bu sancılar kimisinde olur kimisinde pek hissedilmez.olursa endişelenme" demişti.sende pek kafana takma bu sancıları ama rutin dr.kontrollerini de ihmal etme tabii.bu dönemde ağır işlerden sakın ve dinlenmeye dikkat et canım tekrar hayırlı uğurlu olsun.
Kızlar bu arada mercimeği gördük ilk defa ekranda ve kalp atışını dinledik.Allahım hepinize tattırsın bu duyguyu.ben de eşim de ağlamaktan şırkıldık.Hepiniz yaşayın inşallah.Çok uzun süre bekleyen arkadaşlarımız lütfen bir dr.la görüşün çok da gecikmeyin.zaten testi filmi falan derken yine çok zaman geçiyor bişeyler yoluna girene kadar.öldürmeyin o vakitlerinizi.ve de tabii Allah'tan ümidinizi kesmeyin.hepinizi çok öpüyorum.

Slm kızlar bu aralar çok yoğun olduğum için giremiyorum ama sizi takip ediyorum.

Kızlar bu arada mercimeği gördük ilk defa ekranda ve kalp atışını dinledik.Allahım hepinize tattırsın bu duyguyu.ben de eşim de ağlamaktan şırkıldık.Hepiniz yaşayın inşallah.Çok uzun süre bekleyen arkadaşlarımız lütfen bir dr.la görüşün çok da gecikmeyin.zaten testi filmi falan derken yine çok zaman geçiyor bişeyler yoluna girene kadar.öldürmeyin o vakitlerinizi.ve de tabii Allah'tan ümidinizi kesmeyin.hepinizi çok öpüyorum.

slm canım ayyyyyy ne tarif edilemez ne muhteşem duygudur kimbilir. valla ben bile duygulandım sizin adınıza. inşallah ben de bu güzel duyguyu tadarım.
kendine çok dikkat et. ben en son ağustosta gittim jinekoloğa ve dr herşeyin yolunda olduğunu söyledi ama olmuyor kısmet vardır bir zamanı. inşallah daha fazla beklemem.

Ranagülcanım benim ben de diğer arkadaşlara katılıyorum önce evliliğni kurtar sonra çocuk düşünürsün canım benim.Allah sana kolaylık versin.Hiç kolay değil bu işler.Biz bundan 7 yıl önce eşimle ayrıldık ve tekrar barıştık.yıkmak kolay ama yeniden inşaa etmek zor.Ama zaman geçince biz şöyle yapmıştık böyle etmiştik diye gülüyoruz şimdi.hepsi geride kalacak inşallah.belki eşinle belki de yanlız.iki türlü de düşün.senin için hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım.

Gülmelek canım ben yanlış anlamışım 7.haftada bu değerden bahsediyorsun sandım.5.hafta için iyi bir değer o.dediğim gibi bizin son adet tarihimiz aynı gün olduğu için gebeliğimiz aynı seyirde devam edecek.canım benim dr.um iki hafta önceki kontrolde "bundan sonra adet sancısı gibi sancıların olursa endişelenme sakın.bu rahimin genişlemesinden ve normalden 6 kat fazla kan akışı olacağından kaynaklanır.bu sancılar kimisinde olur kimisinde pek hissedilmez.olursa endişelenme" demişti.sende pek kafana takma bu sancıları ama rutin dr.kontrollerini de ihmal etme tabii.bu dönemde ağır işlerden sakın ve dinlenmeye dikkat et canım tekrar hayırlı uğurlu olsun.
dilacım ya şu hamilelik belirtileri sende ne zaman başladı canım anlatsana neler vardı belirtilerden

Geri